Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

В США ополчення стало на захист перукаря, який відкрився під час карантину

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

60

У м. Овоссо, Мічиган, перукар на ім’я Карл Манке, порушив накази губернатора штату про закриття всіх “неважливих” підприємств, та відкрив двері свого закладу для відвідувачів.

Повідомляє Zbroya.Info

Через це до нього приїхала поліція та спробувала особисто передати наказ про негайне закриття закладу. Але на захист перукаря стали озброєні громадяни.

“Вчора шість патрульних прийшли виконати наказ губернатора, хотіли закрити заклад. Тому ми прийшли сюди, щоб не дати їм заарештувати його. Ми будемо стояти тут і блокувати вхід для поліції” – розповів один із активістів Деніел Брювер.

Відкривши двері своєї перукарні, у 77-річного Карла Манке немає відбою від клієнтів, які вишикувались у довгу чергу. Чоловік розповів, що дотримувався наказу закрити свій бізнес скільки міг. Але після декількох продовжень карантину та двох невдалих спроб отримати допомогу по безробіттю, він був вимушений повернутись на роботу, щоб не вмерти з голоду.

“Я не хочу порушувати закон. Я намагаюсь заробити грошей. Я пробував отримати допомогу по безробіттю, але отримав дві відмови. І ніхто мені не надсилав ніяких чеків” – заявив Манке. Він також розповів, що дезінфікує салон після кожного клієнта, обмежив кількість людей всередині, носить маску, та оброблює все знаряддя ультрафіолетовою лампою.

Манке – не перший, хто намагається відкритись – по свій країні люди через суди намагаються оскаржити заборону на ведення бізнесу. Перукар також звернувся за допомогою до юридичної фірми, яка буде захищати його інтереси у суді, тому що йому загрожують кримінальні обвинувачення.

Своєю чергою, шериф округу заявив, що не буде намагатись закрити перукарню, а натомість, зосередиться на захисті чинних законів, а не наказів, виданих губернатором штату.

Консервативний рух Традиція і Порядок постійно виступає за право пересічних українців на  вільне володіння зброєю. Ситуація, що склалася в Україні протягом останніх років в сфері правоохоронних органів. Не викликає оптимізму. Стрілянина на вулицях, пограбування та резонансні вбивства. Ніяким чином не вселяють оптимізму та свідчать про те, що українці мають розраховувати в плані захисту свого майна та здоров'я лише на себе.

Як ви ставитеся до відкриття ринку землі?
Я за продаж землі
13%
Проти продажу землі
43%
Питання продажу пропоную винести на референдум
17%
Накласти вето на продаж до закінчення війни
26%
Загальна кількість голосів: 23

Останні новини

Символи навкруги

Дата