Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

В Британії 13-річна школярка змогла перемогти закон ЛГБТ-лобі в суді

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

287

У Великій Британії школярка виграла справу проти нового закону під назвою "Інструменти щодо захисту трансгендерів", який давав обов’язкові інструкції для всіх британських шкіл щодо захисту прав дітей різних гендерів.

Про це повідомляє сайт Собор з посилання на The Sun

Комісія, що розробила цей документ, відкликала його ще до остаточної ухвали суду через велику ймовірність програшу справи. Зокрема, закон зобов’язував британські школи ліквідувати окремі туалети для дівчаток та хлопчиків та подбати про спільні туалети, які б не «дискредитували дітей по ознаках їх гендерної ідентичності».

Читайте на тему: ЛГБТ загрози для українських дітей: Чорний ринок гормонів

Закон так само стосувався всіх роздягалень, кімнат для гуртожитків, які також мусили бути спільними. Інструкції відверто порушували права дітей та сімей на конфіденційність протилежної статі та змушували не тільки ходити до спільних туалетів, але й жити дівчаткам та хлопчикам в спільних кімнатах. Це стосувалось не тільки шкіл та гуртожитків, але й навіть сімей.

Після поразки в суді влада змушена відкликати закон, але продовжує наголошувати на тому, що тепер документ на 40 сторінок носить рекомендаційний характер, хоча і не має юридичної сили. Британська школярка обурена такою реакцією влади, яка замість того, щоб вибачитися перед школами та визнати свою помилку, продовжує наполягати на правильності своєї позиції.

Ця справа спричинила великий прецедент на всю країну та набула неабиякого розголосу. Адже, як правило, всі справи проти ЛГБТК програються в судах різних інстанцій. Справу вдалось виграти, дякуючи злагодженій роботі батьків та вчителів, які писали листи та протестували проти нового закону. Багато батьків перейшли на дистанційне навчання через побоювання за здоров’я своїх дітей, що відмовлялись ходити до шкільних туалетів.

Ім’я хороброї дівчини суд заборонив розголошувати через її заяву про те, що її безпека під загрозою. Це не дивно, адже ліберальні сили у ЗМІ розгорнули цілу кампанію проти цієї справи. Інформаційна компанія проти об’єднання батьків під назвою «Альянс безпечних шкіл», який домагався скасування закону, вийшла за межі цивілізованості. Альянс батьків звинуватили в «антигейському лобі» та «підтримці знущань над дітьми та злочинах ненависті», що є відвертою брехнею.

ЛГБТ не вперше використовує цькування в ЗМІ як інструмент свого тиску на тих, хто не розділяє їх поглядів. Ця справа показала справжнє обличчя ЛГБТ-спільноти та їх справжні наміри, що швидше схожі на спроби встановлення диктатури, ніж на боротьбу за рівність.

У соціальних мережах батьки вітали новину про відкликання закону. Водночас ЛГБТ-спільнота Британії не заспокоюється та продовжує заявляти про дискримінацію дітей, які мають різні гендери або ще не визначились з ним.

Як ви ставитеся до відкриття ринку землі?
Я за продаж землі
13%
Проти продажу землі
43%
Питання продажу пропоную винести на референдум
17%
Накласти вето на продаж до закінчення війни
26%
Загальна кількість голосів: 23

Останні новини

Символи навкруги

Дата