Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

Українці мають право на зброю на підставі Конвенції про захист прав людини

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

83

На диво, Печерський районний суд захистив право власності на зброю на підставі Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

Про це повідомляє сайт Zbroya Info

Так, це таки сталося і "предмети зовні схожі на вогнепальну зброю" були визнані майном, право на яке підлягає захисту цілою Конвенцією (Протокол №1).

"Кожна фізична або юридична особа має право мирно володіти своїм майном. Ніхто не може бути позбавлений своєї власності інакше як в інтересах суспільства і на умовах, передбачених законом і загальними принципами міжнародного права".

Історія починалася досить типово: обшук, вилучення, арешт, допити, натяки на те, щоб забули за вилучене, і раділи тому, що поки не виписали підозру по сумнозвісній ст. 263 КК.

Власник зброї не здався і відважився на довготривалу боротьбу за права. Адже зброя така сама річ як і мобільний телефон, праска чи кухонне начиння, лише з різницею, що може бути джерелом підвищеної небезпеки.

Якби там окремі суди не пробували в питанні зброї натягувати сову на глобус і вигадувати нісенітниці, місце здоровому глузду завжди знаходиться.

В цілому процес тривав майже 2 роки, купа скарг, клопотань, судових засідань, заяв про злочин на недобропорядних поліцейських, але зрештою право вдалося відстояти.

Можливо це якось карантин по особливому діє на Печерський суд, але в будь якому випадку дякуємо судді Карабань В.М. за очевидну, але "для питання зброї" таки сміливу позицію.

 

Як ви ставитеся до відкриття ринку землі?
Я за продаж землі
13%
Проти продажу землі
43%
Питання продажу пропоную винести на референдум
17%
Накласти вето на продаж до закінчення війни
26%
Загальна кількість голосів: 23

Останні новини

Символи навкруги

Дата