Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

У США місцева влада відмовляється виконувати карантині обмеження

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

79

У США міста та цілі округи відмовляються виконувати карантин, впроваджений державою, та знімають обмеження на місцевому рівні. Як реагує влада?

Про це пише Fox News 

На фоні «безкінечного» продовження карантинних заходів державою деякі міста, а деколи й цілі округи відкривають сегменти економіки, нехтуючи верховною владою.

У Каліфорнії, де вже третій тиждень не вщухають акції протесту проти губернатора штату, який підтримав загальнодержавні обмеження та не дозволив працювати навіть відкритим торговим майданчикам, три округи в північній частині штату відмовились виконувати обмеження та відкрили весь бізнес.

Округ Модок — консервативна територія біля кордону Каліфорнії з Орегоном — першою відмовилася від обмежень, оголосивши, що дозволяє барам, ресторанам та церквам працювати без будь-яких обмежень. У цій місцевості поки що не зафіксовано жодного випадку коронавірусу.

Два інших округи — Юба та Саттер — взяли приклад з Модок та оголосили в п'ятницю, що вже з понеділка почнуть відкривати бізнес, не дочекавшись дозволу штату.

«Ми не можемо чекати відкриття вакцини, адже карантин негативно впливає не тільки на економіку, але й на здоров’я громадян, що переживають стреси через обмеження та починають хворіти», — коментують в офісі округу.

Минулого місяця влада округу Франклін у південно-центральному штаті Вашингтон оголосила, що розпорядження губернатора Джей Інлі "Залишатися вдома" є неконституційним та наказала відкрити бізнес у всьому окрузі. Але після тиску з боку офісу губернатора та генерального прокурора округ погодився забезпечити карантинні обмеження.

Ще один приклад — округ Пінал на північному заході Каліфорнії, поблизу Лас-Вегаса. Управління шерифа цього округу заявило, що не заарештовуватиме і не видаватиме штрафи тим, хто порушуватиме карантин. "Моя совість не дозволить мені заарештувати того, хто намагається заробляти собі на життя, — сказав один з шерифів. — Я не вірю, що намагатися заробляти на життя є злочином".

Незважаючи на те, що карантинні заходи є загальнодержавним, змусити окремі міста чи округи виконувати це розпорядження виявилось не так просто, адже кожне місто чи округ наділене владою ухвалювати певні рішення та має широкі повноваження. Тому для губернаторів штатів залишається незрозумілим, які дії має вжити влада штату, щоб змусити міста та округи виконувати карантин. Через брак повноважень, керівництво штату намагається тиснути на місцеве самоврядування, часто домовлятися з місцевими органами влади, щоб урегулювати непрості питання.

Як ви ставитеся до відкриття ринку землі?
Я за продаж землі
13%
Проти продажу землі
43%
Питання продажу пропоную винести на референдум
17%
Накласти вето на продаж до закінчення війни
26%
Загальна кількість голосів: 23

Останні новини

Символи навкруги

Дата