Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

У Малині лідер руху "Традиція і Порядок" Богдан Ходаковський провів особистий прийом громадян

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

42

Першого лютого лідер консервативного руху «Традиція і Порядок» Богдан Ходаковський зустрівся з земляками, провів особисту зустріч з малинчанами і обговорив нагальні для них проблеми.

Люди мали можливість отримати безкоштовну юридичну консультацію від кваліфікованого юриста.

"Мушу зазначити, що враження після зустрічі спустошливе. Багато людей на межі існування, деякі випадки просто шокують, часто розумієш що юридичні шляхи вирішення неефективні. Чиновників та державні компанії потрібно змушувати виконувати свої обов’язки безпосереднім громадським тиском. Більшість проблем мають соціальний характер, найчастіше їх чинниками стає неефективна робота державних інституцій та проблеми в сім’ї. Про хід виконаної роботи звітуватимемо на інформаційних ресурсах моєї команди. Планую в майбутньому й надалі проводити подібні зустрічі. Влада ігнорує проблеми людей, і ми не можемо кинути їх напризволяще, залишаючи сам на сам з жахливими умовами життя".

Як завжди, малинчани мали багато особистих та громадських запитань. Не забували громадяни та про проблеми державного значення. Переважна проблематика звернень — це штучно створена постачальниками газу соціальна напруга у зв’язку з нещодавніми платіжками за споживання «блакитного палива», де відтепер споживачам нараховують послуги за транспортування газу до їх осель. Усі добре розуміють, що сплачувати подібні тарифи, маючи мізерні зарплати, українцям нічим, навіть, відкладаючи гроші влітку.

Втім людей намовляють не протестувати проти здирницьких цін на комунальні послуги, мовляв: хай буде, як було. А як інакше? Звідки тоді візьмуться мільйонні премії голові НАК НАФТОГАЗУ пану Коболєву? Інтереси пересічних громадян, на думку влади, повинні почекати.

Крім того, відвідувачів турбувала екологічна ситуація в регіоні та зростання соціальної напруженості в місті та країні. Поміж звичних побутових проблем, таких, як земельні та житлові питання, містян турбує ускладнення криміногенної ситуації в Малині та невдоволення системою судів. Тобто, кримінал мало того, що посилюється, він ще часто не отримує жодного покарання. Прикро, але розгул бандитизму постає однією з найголовніших проблем нашого краю. Також люди скаржилися рівнем медичного обслуговування громадян та перерахунком пенсій.

Реакція малинчан на неприйнятні платіжки за газ вилилась у збір підписів та звернення до Президента Зеленського.

Лідер руху уважно вислухав емоційні виступи, пообіцявши докласти максимум зусиль для об’єктивного розв'язання проблем земляків. Слід зауважити, що це вже не перша зустріч Богдана Ходаковського з земляками.

 

Як ви ставитеся до відкриття ринку землі?
Я за продаж землі
13%
Проти продажу землі
43%
Питання продажу пропоную винести на референдум
17%
Накласти вето на продаж до закінчення війни
26%
Загальна кількість голосів: 23

Останні новини

Символи навкруги

Дата