Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

Традиція і Порядок проти земельних аферистів

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

255

«Наші активісти завжди діють в інтересах людей, а не корумпованих чиновників і аграрних баронів»,  — Богдан Ходаковський.

Ми єдиний громадський рух в Україні, зусилля якого в першу чергу  спрямовані на захист інтересів звичайних українців.  На моїй рідній Житомирщині де я народився та пройшли мої юні роки, активісти Традиції і Порядок стали потужним драйвером контролю місцевої влади. По суті, на сьогодні ми стали гарантами захисту інтересів місцевого населення внаслідок послідовної роботи у різних сферах, усіляко протидіючи адміністративному тиску, бюрократичним перешкодам, відстоюючи право жителів області самостійно вирішувати свою долю.

Яскравим прикладом тому стали останні події, що мали місце у Вишівській сільській раді, Малинського району.

Представники сіл Вишівської ради звернулися на гарячу лінію Традиції і Порядок в пошуках справедливість та захисту від місцевих аграріїв, які, без їхнього відома, почали розбирати господарчі будівлі колишнього колгоспу.

За словами селян, аграрна компанія «Агромрія» з донецьким корінням винайшла спосіб, як в черговий раз заробити ошукавши селян. Як виявляється можна взяти в оренду паї та виплатити 30% … від вартості 2002 року. І оголосити себе повноправним власником майна, що було нажито не посильною працею самих селян. Що варто зазначити більше так званих виплат по «майновим сертифікатам» взагалі не проводилось і жодних зборів власників паїв не проводилося практично - людей ошукали. Адже деякі селяни отримали взагалі «дірку з бублика». Тому і звернулися до Традиції і Порядок з проханням  допомогти в цій ситуації.

Сама компанія викликає багато питань в наших юристів – фірма зареєстрована лише в кінці 2018 року, а один співвласників має ще з десяток компаній.

Люди не просто так б’ють на сполох: вивозиться та «розпилюється» усе майно з території. Навіть на 2002 рік оренда паїв коштувала 870 тисяч гривень.

Це не перший «тривожний дзвіночок» з півночі Житомирщини. Раніше селяни жалілися на те, що вищевказана компанія затримує виплати за оренду землі селян.

В ситуації, що склалася з виплатою заборгованих коштів голова Малинської РДА Сергій Кириченко обіцяв розібратися. Але за нашою інформацією ситуація залишається на розсуд самих селян. Тобто в судовому порядку вимагати виплати заборгованості.

Складається враження, що усі інші політичні сили діють усупереч інтересам громади  в тому числі і сільський голова який би перш за все мав би стати виразником інтересів громади.

Дивує і позиція голови Малинської РДА який відмовився спілкуватися з нашими представниками і кинув слухавку.

В той самий час «благодійники» з «Агромрії» почали погрожувати селянам. Наголошуючи на тому, що в будь-який спосіб та за будь-які гроші закінчать розбирати майно селян. Не зважаючи на втручання поліції та прокуратури.

Звісно суспільний резонанс, що був створений Традицією і Порядок, місцевими ЗМІ та селянами дав свій результат – дерибан майна поки припинився. До селища навідався перший заступник РДА та правоохоронні органи.

Розбирання на території припинились до з'ясування всіх обставин. Інформація – зброя в наш час, та на жаль, не кожний може її використати. Агромрія хотіла скористатися відсутністю доступу селян до будь-яких важелів суспільного впливу. Втім, план провалився завдяки піднятому резонансу.

Ми підтримуємо ідею, аби народним майном розпоряджалися громади, а не чиновники з аграрними баронами. Натомість аграрне лобі та досі проштовхують ідею законсервувати громади у межах своїх так званих кримінальних анклавів. Вони будують місцеві «ДНР» замість розбудови сильних самодостатніх громад.

Наша команда й надалі контактує з місцевими жителями та тримає руку на пульсі. Селяни повинні отримати свої законні виплати.

Як ви ставитеся до відкриття ринку землі?
Я за продаж землі
13%
Проти продажу землі
43%
Питання продажу пропоную винести на референдум
17%
Накласти вето на продаж до закінчення війни
26%
Загальна кількість голосів: 23

Останні новини

Символи навкруги

Дата