Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

ОДЕСЬКА ОБЛРАДА ЗА ТРАДИЦІЙНІ ЦІННОСТІ!

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

12

У той час, як місцева влада Одеси не реагує на кампанію терору лібералів проти прихильників традиційних цінностей, депутати облради проголосували, аби направити звернення від Одеської області до центральної влади України про підтримку інституту сім'ї, створення дієвих механізмів розв'язання соціальних проблем низької народжуваності, дитячої злочинності й наркоманії, кризових сімей та дітей-сиріт.

Цей безумовно правильний жест депутати здійснили саме напередодні запланованого в Одесі гей-параду. Тому що депутати занепокоєні наявною статистикою, яка дає підстави визначати нинішній стан інституції сім’ї в Україні як критичний. Зокрема:
- за останнє десятиріччя кількість дітей, народжених в Україні, зменшилася у 2 рази (з 14 млн до 7 млн); 
- Україна входить до 30 «найстаріших» країн світу за часткою осіб віком 60 років і старше;
- 25 відсотків дітей виховуються у проблемних сім’ях, у яких присутній алкоголізм, наркоманія, насильство;
- зросла кількість підлітків, які вживають наркотики. Серед підлітків у віці від 14 до 17 років 18% мали досвід вживання наркотиків. 18,3% склали дівчата, і 16,6% хлопців;
- підліткова злочинність  в Україні досі актуальна. Щорічно, підлітками скоюються тисячі злочинів, третина з яких тяжкі та особливо тяжкі;
- гострою залишається проблема буллінгу - цькування і проявів агресії до особистості з метою її принизити. Сотні дітей та молодих людей страждають від прояву агресії з боку інших людей - сторонніх і навіть рідних;
- на обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знаходиться більше ніж 70 000 дітей.

Враховуючи вищенаведену статистику, депутатська група «За духовність, моральність та здоров’я Одещини» розробила Проєкт рішення обласної ради, в якому закликає центральну владу України запровадити дієві послідовні механізми профілактики та протидії негативним явищам, що несуть руйнівний вплив на інститут сім’ї, із залученням громадянського суспільства.

Крім цього, депутати закликають припинити нав’язування суспільству гендерної ідеології в усіх сферах публічного життя, зокрема в освітньому процесі, в медицині.

"На нашу думку Україні НЕ ПОТРІБНО ратифікувати так звану Стамбульську Конвенцію, яка сьогодні агресивно нав'язується нам як документ, який НІБИ захищає жінок від домашнього насильства, а насправді захищає чоловіків, які ВВАЖАЮТЬ себе жінками або охочих їх такими вважати", - повідомив голова депутатської групи «За духовність, моральність та здоров’я Одещини» Веніамін Унгурян.

Останні новини

СКІЛЬКИ? ДЕСЯТЬ?

Дата

ЗАХИСТИ КИЇВ!

Дата