Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

Навколо Миколаївського глиноземного заводу розгортаються пристрасті. 

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

10

Навколо Миколаївського глиноземного заводу розгортаються пристрасті. 

Нагадаємо, у понеділок учасники руху «Традиція і Порядок», ГО «Стоп Шлам» та ГО «Бузький Гард Миколаїв» підпалили дупу міністра юстиції Малюськи, який за гроші російського олігарха Дерипаски вбиває українську екологію та посилює російський ВПК. Одразу на наступний день на десятках телеграм-каналів вийшли одноманітні замовні матеріали, що мали б очорнити рух «Традиція і Порядок». Натомість ті тексти очорнили тих, хто їх писав та публікував за гроші, адже кишенькові чорнороті писаки Малюськи виявились ще більш бездарними, ніж їхній замовник міністр.

Розуміючи, що у маячню, що розганялась під виглядом компромату на активістів, не повірив би навіть наш відвертий ворог Дерипаска перейшов до «плану Б». Вчора біля Миколаївського суду пройшов «мітинг» небайдужих пролетарів з нібито глиноземного заводу. Тільки працівників заводу серед мітингарів не виявилося, а під їхнім видом були тільки самі представники «Партії політики Путіна». 

Так-так, вам не здалося — «Партія політики Путіна» дійсно функціонує на території України у 2021 році. Ви можете переконатись у цьому за кодом ЄДРПО - 26445834. А її офіс знаходиться поруч.. з Миколаївським глиноземним заводом, куди на «мітинг» зігнали людей зі списку цієї партії. 

До речі, ця маріонеткова анекдотична партія була створена самим Дерипаскою ще за царя Гороха, і слугувала для лобіювання інтересів РФ у Миколаєві. 

Сьогодні цей інструмент дістав з небуття Дерипаска. Російський олігарх використовує найманців з «Партії політики Путіна» для фейкових «мітингів» проти небайдужих жителів Миколаєва, яким не подобається, що їхнє місто потерпає від отруйних хімікатів. 

У нас лише одне питання: в Україні ще діє СБУ чи замість неї тепер всеукраїнське товариство сліпих?

Останні новини

ПРОЖИЖКО PRESENTE!

Дата

COVID-1984

Дата