Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

МІН'ЮСТ ПІД КОНТРОЛЕМ КРЕМЛЯ

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

2

05 липня в Києві відбудеться пікет Міністерства юстиції України активістами руху "Традиція і Порядок", ГО «Стоп шлам» та ГО «Бузький Гард Миколаїв»

У понеділок, 05 липня, о 11:00, за адресою: м. Київ, Рильський провулок, 10, відбудеться акція протесту, організована рухом «Традиція і Порядок», проти антидержавної діяльності нинішнього міністра юстиції України Дениса Малюськи, що полягає у покриванні незаконної діяльності російського олігарха Олега Дерипаски. 

Метою пікету є проведення народної реприватизації Миколаївського Глиноземного заводу, у зв’язку з тим, що станом на цей час ресурси, які дає підприємство (стратегічний алюміній), продаються до РФ. Звідти ці матеріали «повертаються» на українську землю у вигляді ракет та бомб. 

Тобто, фактично, продукція, що виробляється на Миколаївському Глиноземному заводі допомагає окупантам вбивати українських солдат.

Ми вимагаємо усунення міністра Малюськи, який намагається скасувати експертизи, що доводять злочини російського олігарха Дерипаски проти українців. Екологія Миколаєва нищиться саме в інтересах Дерипаски, який знаходиться під українськими та міжнародними санкціями.

«Традиція і Порядок» також намагатиметься надати широкий публічний розголос та привернути уваги громадськості до проблеми протистояння жителів міста Миколаїв небезпечному підприємству Миколаївський Глиноземний завод, яке вбиває екологію міста. 

Детальнішу інформацію щодо предмету пікету можна дізнатися у відеоблозі лідера руху «Традиція і Порядок» Богдана Ходаковського:
https://youtu.be/g9hXtt0TWWM

Останні новини

ПРОЖИЖКО PRESENTE!

Дата

COVID-1984

Дата