Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

ЛГБТ загрози для українських дітей: Чорний ринок гормонів

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

811

Сучасні тенденції нашого часу несуть виключно дегенераційний лад нового суспільства, що побудовано на принципах боротьби за права не людини, а ЛГБТ! 

Ліберальні організації та інші грантожери виступають за знищення нуклеарної родини та традиційного ладу, а найголовніше зникає особистість.

Традиція і Порядок єдина організація, яка послідовно протягом трьох років бореться проти засилля ліберальних цінностей та глобалізації, а також так званих сексуальних інновацій з Заходу.

Читайте на тему: «ВАЛЕНТИНКА» З СОРОСОМ ДЛЯ МІНІСТРА КУЛЬТУРИ

Здобутки лібералізму: чорний ринок гормонів для дітей

Вже не перше десятиліття ми перетравлюємо відгомін пропаганди ЛГБТ-руху, який доноситься до нас із Заходу. На жаль, ми вже навіть знаємо, що значить Л, або Г, або Б, або навіть Т в цій абревіатурі. Звідтіля також течуть фінансові потоки на усіляких дівчат та хлопчат, або навіть доволі немолодих "правозахисників", які розповідають про цю "райдужну" ідею: нормалізувати або майже всі, або всі сексуальні перверсії та забезпечити привілеями тих, хто сповідує гендер.

Дуже нас тішить спостерігати за їхніми кривими посмішками, коли вони намагаються висміяти "консервативне населення", яке начебто керується конспірологічними страшилками: "Вони думають, що українських дітей віддадуть геям, як це смішно!"; "Людей лякають тим, що лгбт буде гвалтувати дітей, а Сорос буде їх їсти, хаха". Проте, саме в кривій посмішці криється їхня невпевненість в тому, що вони самі проголошують, але вони продовжують: "ЛГБТ не несе ніякої загрози!", "ніхто не буде перетворювати ваших дітей в геїв!", "це просто про права людини!".

Серед фанатичних лібералів, Україна вважається "відсталою країною", адже в нашому суспільстві зберігається відраза до фарбованих чоловіків на підборах та мало хто б довірив своїх дітей вчителю лесбійці у татуюваннях. Проте, якщо ви не помітили, вони полюбляють апелювати до західних нормативів, але лише в теорії. Лібералам не дуже хочеться обговорювати наслідки вже впроваджених "гендерних законів" та "ЛГБТ-просвітництва" в європейських країнах, або США.

Саме тому про них будемо розповідати ми.

Давайте згадаємо про таку країну, як Великобританія. Держава вважається дуже прогресивною, дуже успішною, дуже часто її згадують, як взірець "всього хорошого", а особливо ліберального. І це не дивно, адже ліберальними в Королівстві є навіть "консерватори" - так звані "Торі", які всеціло підтримують ЛГБТ-рух та здіймають райдужні прапори при першій же нагоді. Саме від консервативної партії останній десяток років жінки займають крісло такої посади, як "міністр зі справ жінок та рівних можливостей" В ореол діяльності "Міністерства Рівності" також підпадає усілякий "гендерний моніторинг". В 2019 році така собі пані Мордонт на цій посаді суттєво занепокоїлась зростанням кількості транс-дітей у Великобританії. Як виявилось, за вісім років кількість неповнолітніх дівчат, які хочуть змінити стать зросла на... 4515%, у хлопців показник менший - 1250%. Стало відомо, що діти, які направляються на так зване "гендерне лікування" (психологічну та гормональну терапію) зросла з 97 у 2010 році до 2519 вже у 2018 роках. Подібний "стрибок" викликав занепокоєння вже навіть у поміркованих лібералів.

Тільки за 2018 рік: 800 неповнолітніх (наймолодший вік - 9 років) дітей у Великобританії отримали ін'єкцію так званих "блокаторів статевого дозрівання" (Puberty blockers). Препарат раніше використовувався при симптомах передчасного статевого дозрівання, що викликаний пошкодженням мозку через травму/інфекцію/пухлину та провокує надмірний викид гормонів і деякі інші рідкісні захворювання. Блокатори передбачають пригнічення гормонального фону, задля штучного призупинення розвитку вторинних ознак статі. Хоча велика кількість дослідників та лікарів застерігають, що препарати вкрай небезпечні та вірогідно, що призводять до безпліддя/імпотенції, або навіть захворювання нервової системи та кісток, тим не менш його широко використовують. Наслідки та побічні ефекти такого "лікування" ще не досліджені навіть наполовину.

Шпальта різноманітних британських газет останніми роками рясніють матеріалами саме про "трансгендерних дітей", адже навряд чи пересічному британцю буде цікаво дізнатись про чергового несповна розуму дядю, який переживаючи кризу середнього віку, схотів ходити на підборах та в спідницях. Новітня проблема Британії, з якою зіткнулось лібералізоване суспільство вже давно перейшло за кордони "поодиноких інцидентів": існують трьох-річні трансгендери, або сім'ї, в яких декілька дітей і всі з них змінили стать. Наймолодший визнаний державою трансгендер - 7-річний хлопчик, якому видали паспорт з дівочим ім'ям Luna. До нього, "рекордною дитиною" був 12 річний хлопчик Ештон, який "став" дівчиною Еш. І ці історії не із "жовтої преси", або християнських пропагандистських буклетів, а від доволі визнаних видань, як Telegraph, Daily Mail, ВВС і так далі.

Давайте спробуємо згадати, що відкрило такий широкий доступ до гормональної терапії британцям? Визнання такої хвороби, як "гендерна дистрофія" або "розлад гендерної ідентичності" у 2002 році, згідно якого були складені медичні протоколи, за якими треба "лікувати" людей ін'єкціями. в 2019 році британські лікарі вже застерігали, що державна медична галузь з послугами по зміні статті переповнена - не вистачає кваліфікованих лікарів, всі процедури розписані по годинам, адже один пацієнт потребує систематичні, а не одноразові уколи. Транс-активісти, зі свого боку, жаліються, що черга на початок терапії та операцію завелика, що всім "бажаючим" доводиться чекати, в середньому - рік. Невідомо тільки навіщо їм поспішати, якщо нібито їхнє рішення "виважене", а "про потребу зміни гендеру вони знали ледве не з трьох років"?

Передбачувано, що для такої динамічно зростаючої галузі, з'являється чорний ринок. Для тих, хто не хоче чекати в черзі на ін'єкції, або не пройшов відповідну комісію - є можливість замовити пігулки та ампули через інтернет. Звичайно, що перші можливості з'явились на просторах так званого Deep Web (даркнет), проте певні препарати ми вже можемо зустріти на передових інтернет маркетах, як Amazon.com та eBay, на яких без усіляких перешкод можна замовити різноманітні "жіночі гормональні пігулки", або естроген чи тестостерон у різних формах. Більше того - при інтернет замовленні не обов'язково надавати докази свого віку, або зазначати ціль придбання гормонів, тому діти більш охоче скористаються (і користуються) такою можливістю. На крайній випадок, вони можуть скористатись батьківською кредитною карточкою, або аккаунтами "друзів з інтернету".

Певними "провідниками" дітей в трансгендерну вирву стають самі транс-люди, або ініціативні ЛГБТ-активісти. Вони і консультують по вживанню препаратів, і збирають інформацію про батьків та їхню реакцію на "зміни" дитини, щоб у разі необхідності звернутись до органів "ювенальної юстиції", через що дитину можуть забрати з сім'ї. Також на YouTube, в Instagram та інших платформах існує надзвичайний асортимент транс-блоггерів, особливо підлітків. Не складає жодних проблем знайти "однодумців" на форумах, наприклад на ресурсі Reddit існує багато тем щодо одного чи іншого способу "зміни статі" та відгуки тих, хто вживає різні препарати.

Чи варто зазначити, що нерідко через "чорний ринок" продаються відверті підробки, які шкодять здоров'ю швидше ніж "легальні гормони". В першу чергу з'являються проблеми з серцево-судинною системою, а згодом хвороба нирок. Окрім цього, багато хто може вживати їх у надмірній кількості, аби швидше росли груди, або борода. Всі ці побічні ефекти доволі передбачувані для будь-якого нелегального продажу ліків, проте саме в цій галузі найбільше наявний ідеологічний фактор.

Що з цією загрозою пропонують робити ліберальні "правозахисники"? - Ще більше легальних гормонів! ще більшого визнання трансгендерів! Вони також звинувачують уряди різних країн , які досі обмежують доступ громадян до "зміни статі", приписуючи їм жертв "нелегальних гормонів". Насправді, послідовніше було б ЛГБТ-руху нести відповідальність за каліцтво дітей, що піддаються їх пропаганді та трендам в інтернеті, ціною свого ментального та фізичного здоров'я.

Звичайно, що питання виникають і до батьків транс-дітей, які вочевидь занадто байдужі до них, якщо не помічають зміни в дитині, або, що ще гірше - потурають дитячим забаганкам, також перебуваючи під впливом пропаганди. Дуже часто у тій самій Великобританії зустрічаються інтерв'ю батьків таких дітей, а особливо - самотніх матерів. Вони розповідають про своїх "особливих" дітей, а журналісти обдаровують їх компліментами та дякують за "сміливість". ЛГБТ-пропаганда знаходить шлях до дітей через яскравий та місцями наївний контент, який просувається у соціальних мережах, а батьків підкуповують зайвою увагою до них, а іноді і додатковим заробітком на дітях через залучення маленьких трансгендерів до усіляких комерційних проектів, реклами та зйомок на ТБ.

Давайте ще раз згадаємо обіцянки українських правозахисників, що "ЛГБТ не несе ніякої загрози для наших дітей! це лише права людини"

Звичайно, що пропагандистам вигідніше апелювати до теоретичних абстракцій про "права людини", проте ми маємо дуже застережливі новини із заходу, в яких всі ці гендерні норми були впроваджені ще в 00-х роках. То чому б нам не зробити належні висновки завчасно? Особливо враховуючи нашу регіональну особливість з нелегальним збутом медикаментів, нескінченними медичними реформами та занепадом інституту сім'ї. Якщо кількість дітей, які хочуть змінити стать викликає занепокоєння у британців, то з чого українські ліберали вирішили, що наша участь буде кращою?

І відповідаючи на питання, яке соромляться поставити:

Так, ЛГБТ рух зробить з ваших дітей геїв і трансгендерів. Просто не зі всіх. Потім посадить їх на "гормональну голку" та скалічить не одне покоління.

 

 

Як ви ставитеся до відкриття ринку землі?
Я за продаж землі
13%
Проти продажу землі
43%
Питання продажу пропоную винести на референдум
17%
Накласти вето на продаж до закінчення війни
26%
Загальна кількість голосів: 23

Останні новини

Символи навкруги

Дата