Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

Кожен українець повинен мати зброю задля захисту себе та своєї родини

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

178

Дискусія щодо легалізації зброї в Україні набирає обертів.

Консервативний рух Традиція і Порядок вже кілька років послідовно виступає за вільне володіння зброєю українцями. 

Цю позицію поділяють без винятку всі адекватні громадяни. На підтвердження важливості легалізації питання купівлі свідчить те, що найпопулярнішою петицією на сайті президента виявилася законодавча ініціатива дозволити українцям мати право на озброєний самозахист. За словами автора петиції, голови Української асоціації власників зброї Георгія Учайкіна, українцям варто закріпити в 27 статті конституції право громадян на вільне володіння вогнепальною зброєю, а також прийняти закон щодо цивільної зброї та боєприпасів. 

На думку Учайкіна, це потрібно не тільки для захисту власного життя, але також для захисту територіальної цілісності України.

Приклад тому наступна ситуація, що сталася у м. Нептьюн Біч, Флорида, де троє озброєних грабіжників вибили двері в чужу квартиру та спробували пограбувати домовласника.

Про це повідомляє сайт Zbroya Info

Але, попри те, що діяла банда зненацька, домовласник все ж був готовий до зустрічі – він миттєво відкрив вогонь по непроханим гостям, після чого ті почали тікати, рятуючи свої життя.

Чоловік поранив як мінімум одного зі злочинців – спільники викинули його біля місцевої лікарні, а самі й досі перебувають у бігах.

Дії домовласника – блискучий приклад того, що навіть у себе вдома потрібно бути готовим до зустрічі з ворогом. Скоріше за все, чоловік носить зброю постійно, і навряд чи перестане це робити найближчим часом.

Його рішучі дії змусили переважаючого ворога тікати, і саме так робить більшість злочинців, коли зустрічають людей, які відмовляються ставати жертвами.

 

Як ви ставитеся до відкриття ринку землі?
Я за продаж землі
13%
Проти продажу землі
43%
Питання продажу пропоную винести на референдум
17%
Накласти вето на продаж до закінчення війни
26%
Загальна кількість голосів: 23

Останні новини

Символи навкруги

Дата