Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

COVID-1984

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

11

COVID-1984

Вже другий рік поспіль весь світ лякають "уханьською чумою", яка якимось дивом то знов з'являється та несе загрозу, то кудись зникає під час BLM погромів та парадів збоченців.

Поки економіка малих країн, і України в том числі, валиться як картковий будиночок, машина ліберального терору набирає обертів.

Атмосфера страху, маніпуляції та відверта дезінформація ЗМІ, обмеження прав та свобод людей,  удар по малому та середньому бізнесу, поділ людей на касти "вакцинованих" та "мракобісів" — все це наше сьогодення.

І поки у Франції та інших країнах бушують антиваксерські повстання, в Україні різні супрунята будуть казати про "критичне мислення" та те, як важливо усіх примусово вакцинувати.

Це при тому, що вакцина не дає гарантії від повторного захворювання, ба більше: від вакцин помирають.

Візьмемо два приклади.

Ізраїль. На 10 вересня 61,1% людей пройшли повну вакцинацію. На 10 вересня 8 354 нових випадки захворювання. Населення Ізраїлю - 9,05 млн.

Україна. На 10 вересня 10,7% людей пройшли повну вакцинацію. На 10 вересня 2 792 нових випадки захворювання. Населення України - 44,39 млн.

До цього нам казали, що вакцина дає вам імунітет і ви зовсім не будете хворіти. Потім наратив змістився на "ви можете захворіти, але в легкій формі". Зараз наратив зміщується в сторону "ви можете захворіти в тяжкій формі але точно не помрете ".

І поки вакциновані змушені кожен раз вколювати собі нові дози "вакцин", перехворіли на ковід мають вже до нього більш стійкий імунітет.

Виробники ж "вакцин" згідно закону України  5247, звільняються від відповідальності за будь-які наслідки вакцинації.

Останні новини

СКІЛЬКИ? ДЕСЯТЬ?

Дата

ЗАХИСТИ КИЇВ!

Дата