Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

«Атлас» сповільненої дії 

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

9

У столиці триває один з найбільших фестивалів Східної Європи «АтласWeekend». Серед виконавців, запрошених на «АтласWeekend» є і новомодні дорни і забронзовілі меладзе. Всіх цих співунів та плясунів об’єднує той факт, що вони відмовляються помічати деякі елементи об’єктивної реальності. Для них не було окупації Криму, а війна з РФ на Донбасі не ведеться. Вони не відповідають на гострі запитання і лепечуть про «іскуство внє палітікі». І це зрозуміло, адже єдине, що їх хвилює — це гроші. А громадянська позиція часто заважає робити згаданий кеш. 

Проте цього року «тренд» почав змінюватися. Чи то піарщики чергового естрадного ноунейма піддвилися новини з «прогресивного» Заходу, чи переборщили з наркотиками — загальноприйняте «внє палітікі» змінилось на використання сцени одного з найбільших фестивалів як площадки для пропаганди дегенеративної ідеології. 

Мова про перформанс Меловіна, ким би він не був. Адже здавалося б, на музичному фестивалі має йтись про музику. Натомість про самого виконавця, про його творчі здобутки чи шлягери невідомо нічого. Ми знаємо тільки те, що він не просто виглядає та поводиться як манірний гомосексуаліст — Меловін ним і є. І це єдина ознака, відома нам про Меловіна. Можливо хлопчина помилився фестивалем? 

Або організатори «АтласWeekend» вирішили з музики змістити акцент убік. Вліво, якщо бути точним. Про це свідчить і реакція організаторів на розмахування Меловіном райдужною тряпкою — вони не просто згідні з таким використанням їхньо сцени, але й підбурюють до подібних «перформансів». Вони погоджуються, що сцена «АтласWeekend» — це площадка для пропаганди ліволіберальної ідеології. Тобто коли ви йдете на «Атлас» знайте — ви фактично йдете на гей-парад.

Що ж, нешановані організатори «АтласWeekend», якщо ви вже займаєте чітку політичну позицію, то будьте готовими до відповідних політичних наслідків.

Останні новини

ПРОЖИЖКО PRESENTE!

Дата

COVID-1984

Дата