Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

Події

Приєднуйтесь сьгодні до трансляції в інстаграм на нашому каналі. Лідер руху Богдан Ходаковський вийде в прямий ефір, аби обговорити актуальні події та відповісти на ваші питання. 

Питайте, що бажаєте, від думки про законопроекти до враження від книги. Заходьте, буде цікаво!

Посилання на профіль в інстаграмі: https://bit.ly/2WgYeiL

В День добровольця лідер Традиції і Порядку разом з ветеранами-побратимами взяли участь у молебні, присвяченому загиблим воїнам російсько-української-війни.

До дня Добровольця, в Малині, активісти, АТОвці та небайдужі малинчани віддали шану добровольцям, які не тримаючись життя, першими пішли в бій проти переважаючих сил російської орди. Тоді Росія, після анексії Криму, вже марила новим проектом Новоросії від Харкова і до Одеси. Саме вони зупинили окупантів на східних рубежах нашої Батьківщини.

«Ми повинні брати приклад з героїв, які своїми справами і вчинками стримали російську агресію та зберегли державу. Для нас дуже важливо не осоромитися перед тими, хто віддав своє життя за волю України. 

Сьогодні в країні відбуваються процеси, які нівелюють всі досягнення й справи добровольчого руху. Замість боротьби з російською агресією, чинна влада здає позиції в прямому й переносному сенсах, мріючи про неможливе примирення. Проте, наразі мир можливий лише через капітуляцію та відступ. Маю стовідсоткову впевненість, що добровольчий рух не допустить російської перемоги та реваншу антиукраїнських сил всередині країни», - заявив Богдан Ходаковський.

«Традиція і Порядок» та БО БФ «Волонтер 2015» запрошують всіх небайдужих взяти участь в благодійному аукціоні задля допомоги семирічному Станіславу Норику. 

Всі ви, напевно, знаєте історію про те, як маленький хлопчик з Малина бореться з страшною недугою, яка нині перебуває уже на четвертій стадії – лімфомою Беркіта. Станіслав проявляє неабияку мужність та витримку духу незважаючи на юний вік, але попереду родину чекає новий етап тривалого лікування в Охмадиті, що коштує десятки тисяч гривень, тому наша допомога родині потрібна як ніколи. 

Рідні та друзі родини допомагають мамі Станіслава впоратись з фінансовими викликами, але фінансів все одно не вистачає.

На сьогодні головною метою нашого благодійного аукціону продаж є збір коштів для лікування Станіслава Норика. Так, у рамках акції «Одна родина» нами передбачений інтернет-ярмарок, де всі небайдужі зможуть придбати витвори мистецтва, прикраси ручної роботи та різноманітні речі.

Долучитися до благодійного аукціону можна буде через Facebook та Instagram – фото лотів для продажу та їхній опис ми виставлятимемо в групі допомоги Станіславу (https://bit.ly/2U3bqoJ). Цим заходом ми з волонтерською командою продовжуємо важливу традицію — регулярне проведення благодійних акцій.

Також всі охочі можуть приєднатися до акції, переказавши кошти мамі хлопчика. Декілька гривень від кожного з нас — насправді багато. Разом ми можемо рятувати дитячі життя.

Реквізити для допомоги онкохворому хлопчику:

Норик Світлана Вікторівна
Приват Банк 5168757393656634

«Для того щоб участь нашої організації відбувалася на постійній основі, в нас створено волонтерський підрозділ «Традиції і Порядок», — заявив Богдан Ходаковський. 
«Насправді, для мене немає чужих дітей. Кожна дитина, що потребує нашої допомоги, має бути захищена. Цей благодійний аукціон ми організовуємо з однією метою – віддати тому, хто потребує цього найбільше, частку свого серця, любові і тепла», — наголосив лідер Традиції і Порядку.

 

Ми з глибоким сумом відзначаємо велику трагедію легалізації абортів в нашій країні, а також руйнівні соціальні, моральні та правові наслідки. Україна залишається лідером серед країн за кількістю абортів. За статистикою МОЗ, щорічно близько 250 тис. українок переривають вагітність.

Ми разом сподіваємось змінити ситуацію та закликаємо громадських та релігійних лідерів відновити всі зусилля, спрямовані на формування культури, присвяченої захисту життя!

Для багатьох людей аборт — це більше ідея, ніж жорстка реальність. Часто більшість прихильників абортів мало знають про те, скільки абортів насправді проводиться в Україні.

Найбільше схвалюють аборти представники так званих «феміністичних рухів». Декларуючи «боротьбу» за права жінок та надання міфічного права вибору, феміністки, насправді, абортами ламають багато життів та наносять безліч психологічних травм мільйонам родин.

Марш за життя розпочнеться мітингом на Софіївській площі з подальшим крокуванням вулицями міста до КМДА. Не пропустіть одну з перших подій руху проти абортів!

8 березня, 10:00

Місто Київ, Михайлівська площа

Посилання на подію в ФБ: https://bit.ly/2Pqh02Z

Традиція і Порядок організовує лекцію від народного депутата та співголови найбільшого міжфракційного об’єднання «Цінності. Гідність. Родина» Святослава Юраша. Спікер розповість про консервативну ідею та перспективи збереження традицій в Україні.

Які небезпеки загрожують сучасному суспільству? Чи можна їм протистояти? Яка роль консерватизму в боротьбі за світле майбутнє?

Не пропустіть нагоду поспілкуватися з молодим, але сміливим народним депутатом Святославом Юрашем, який не боїться захищати традиційні українські цінності.

На заході буде також присутній лідер Традиції і Порядку Богдан Ходаковський.

Україну лихоманить. Історичне роздоріжжя пропонує лише глухі кути. 

Для всіх правих, гостро постало питання нових ідейних орієнтирів. Ми інтуїтивно відчуваємо: нам необхідне світоглядне потрясіння. 
Але яке?

Пошук нових міфів у затхлій від сліз історії, чи нищівний футуристичний стрибок? 

Релігія чи політична теорія? 

Хунта чи Парламент? 

Сім'я чи кар’єра? 

Панславізм чи вестернізація?

Про це та багато іншого, у лекції лідера руху «Традиція і Порядок» Богдана Ходаковського.

Одеса, 2 березня

Час: 18:00
Адреса: Kadorr Mall, вул. Катерининська, 27.

Завтра у Печерському районному суді відбудеться чергове підготовче судове засідання й обрання міри запобіжного заходу Антону Шуму, активіста руху "Традиція і Порядок".

Прокурор вимагає змінити міру запобіжного заходу на СІЗО! 

Нагадаємо, що Антона затримали після мітингу під Генпрокуратурою, коли представники патріотичних організацій протестували проти видачі Росії добровольця Тимура Тумгоєва.

Адреса: Володимирська, 15
Час: 15:00

Приходьте підтримати!

Лідер руху Богдан Ходаковський передав звернення до Кабміну з вимогами переглянути пункти медичної реформи та збільшити кількість функціонуючих лікарень в Житомирській області, й зберегти малинську районну лікарню. 

Малинському району загрожує серйозна небезпека – людей можуть поступово позбавити доступної медичної допомоги.

Нещодавно була закрита лікарня в смт. Чоповичі, і тараз жителі чоповицької громади за будь-якими медичними послугами змушені добиратися до Малина.

Тепер же на черзі закриття і малинська районна лікарня. На думку чиновників, лікарня повинна приносити гроші. Але  для цього необхідне коштовне медичне обладнання. Місцева ж влада замість його закупівлі по колу спускала гроші на чергові ремонти приміщень. Дуже ймовірно, це пов'язано з друзями-забудовниками. Тепер же, лікарня знаходиться на межі закриття.

При цьому опорним медичним закладом стала лікарня в Коростишеві, до якої швидким з віддалених сел добиратися інколи більше години. 

Звертаємо увагу на те, що в Житомирській області за планом медичної реформи залишається лише сім опорних лікарень. Така кількість критично мала для великої області.

Малину необхідна опорна лікарня, як районному центру – її закриття призведе до того, що тисячі людей втратять доступну медичну допомогу.

Вчора провів особистий прийом громадян в рідних Чоповичах. Загальна ситуація невтішна – люди, як і в Малині, мають купу проблем, найчастіше соціального плану. Також треба виділити окрему причину скарг – свавілля органів влади. Деколи доходить до абсурду – в людей вимагають гроші за написання заяви в поліцію.

Багато громадян дезорієнтовані та просто пригнічені, найчастіше це результат неефективної роботи державних інституцій та проблеми в сім’ї.

Я та наші юристи намагаємось надати допомогу усім, хто її потребує. Ми не можемо кинути людей напризволяще, залишаючи сам на сам з жахливими умовами життя.

Впевнений, це не остання подібна зустріч. Про хід виконаної роботи звітуватимемо на інформаційних ресурсах моєї команди.

Богдан Ходаковський 

У Києві відбулась акція протесту Традиції і Порядку проти цензури під Міністерством Культури. Для працівників міністерства активісти встановили альтернативний вхід у вигляді «пожирача свободи слова» міністра Володимира Бородянського, щоб кожен міг відчути себе журналістом або блогером та «навислу» над ними репресивну машину.

Крім того, Традиція і Порядок не прийшла без подарунків – ініціатору законопроектів про цензуру та контроль ЗМІ принесли валентинку у вигляді доларової монети з Джорджем Соросом. Бородянський любить знаходитися під зовнішнім управлінням та отримувати ці ж самі соросівські монети за свою «кропітку працю» по придушенню української журналістики. Тому на виході міністр може забрати собі символічний дарунок.

Сподіваємось, креативна акція приверне увагу чиновників, адже інші спроби звернутися до влади та відкликати законопроект не дають результат. Громадська думка та спротив журналістів не береться до уваги, а закон намагаються «проштовхнути» та нав’язати все з більшою силою.

Сьогодні, 10 лютого у Харкові була проведена акція «save ФОПи». Мітинг відбувся проти скандальних законів 128-IX та 129-ІХ, що були підписані 20 вересня 2019.

Дрібні підприємці у листі-зверненні до Президента України зробили акцент на Спрощеній системі оподаткування.

Вимогами демонстрантів були:
1. Підтримати та прийняти законопроекти №2644 та №2645 про скасування змін, внесених законами 128-ІХ та 129-ІХ.
2. Утворити при Кабміні спеціалізований комітет, що працюватиме у напрямі підтримки малого та середнього підприємництва. До складу комітету мають входити представники як центральної влади так і бізнесу.
3. Розробити та прийняти закон, що унеможливить будь-яке нівелювання «спрощенки». Також, відповідно до вимог сучасності, створити умови для розвитку мікробізнесу, що стане запорукою соціально-економічної стабільності України.

Така система підтримує розвиток дрібного і середнього бізнесу. Вона дає можливість відкриття власної справи без фахової підготовки чи великих капіталовкладень.

Так, нині влада намагається нівелювати поняття самої «спрощенки» в своїх цілях. В першу чергу це робиться, аби закрити дірки в бюджеті. Такі дії влади збільшать адміністративний тиск на підприємців, а так званий «кешбек» — стане причиною виникнення нових кримінальних схем залякування бізнесу.

Взагалі, про тиск на дрібне підприємництво говорять такі цифри, що зазначені у листі-зверненні: за 2019 рік кількість нових ФОПів зменшилася на 15%, ніж за 2018. І показник дедалі гіршає.

Традиція і Порядок не лишається осторонь, адже економічна стабільність — запорука перемоги!
#saveфоп

Раді повідомити, що 22-го грудня відбувся перший відкритий з’їзд руху Традиція і Порядок у Львові

Основною метою з'їзду було обговорення та реалізація стратегії роботи на Галичині.

На зборах були присутні керівники Львівського, Самбірського та Дрогобицького осередку, а також лідер руху Богдан Ходаковський.

Після звіту керівників осередків та ініціативних груп про проведену роботу, розпочалося обговорення нагальних питань. Виокремити можна такі: погляд організації на вирішення війни на Донбасі, альтернатива європейській інтеграції, ситуація в країні та криза націоналістичних організацій.

Також з’їзд прикрасила промова Богдана Ходаковського. Крім анонсу нового плану роботи та надихаючих напутніх слів, лідер в подробицях розповів про історію організації та чітко визначив – Традиції і Порядку потрібна Галичина.

Після промови зустріч проходила в форматі вільного спілкування – кожен охочий міг поставити своє питання.

Помилки враховані, завдання визначені, далі – тільки перемога! Долучайся до нашого руху!

Команда Богдана Ходаковського відвідала Потіївську спеціальну школу-інтернат, де навчається 106 дітей із особливими проблемами. Саме такі діти дуже вразливі до незгод і найбільше потребують нашої любові й уваги.

Традиція і Порядок разом з БО «БФ «Волонтер 2015» долучилась до акції «Подаруй дитині радість у День святого Миколая», що проходить вже п’ятий рік підряд.

Наша команда привітала вихованців інтернату з Днем Святого Миколая та подарувала дітям солодкі гостинці та іграшки. Також інтернату було передану гуманітарну допомогу – речі першої необхідності для вихованців закладу.

Такі заклади як відвідали ми влада пропонує закривати, подаючи це під соусом «реформи» та введення «інклюзивних закладів». Насправді ж частина дітей може лишитися за стінами закладу. Що це? Небезпечне захоплення лівими ідеями чи чиєсь самодурство?

Та ніхто з чиновників не задається питанням, де дитині буде насправді комфортно. В оточенні професійного колективу, чи на «вулиці», серед жорстоких реалій під назвою, «інклюзивне навчання»?

Незважаючи на все, ми продовжуємо підтримувати дитячі будинки, та щиро дякуємо за допомогу:

— управлінню освіти виконавчого комітету Малинської міської ради;

— педагогічним колективам Малинських загальноосвітніх шкіл No 4 і No 5;

— колективу «Малинського лісгоспу АПК» та особливо його керівнику Володимиру Антонюку;

— приватному перевізнику Олександру Столяру за наданий автобус;

— Малинській районній раді та її голові Михайлу Левковцю;

— учням та викладачам «Малинського професійно-технічного ліцею», Малинської дитячої школи мистецтв, Малинського цетру дитячої та юнацької творчості, театру «Барвінок» за участь у святковій програмі та проведенні майстер-класів;

— Малинській центральній районній бібліотеці імені Василя Скуратівського;— приватному підприємцю Сергію Аврамчуку;

— сім’ї Голосних та їх друзям.

— педагогічному колективу Потіївської спецшколи-інтернату за теплий прийом. А також благодійникам, які виконували прохання дітей.

20 вересня 2019 року Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України на своєму офіційному сайті опублікувало проект законопроекту щодо обігу земель сільськогосподарського призначення в Україні. В оприлюдненому тексті присутні нечіткі та недоопрацьовані обмеження на участь іноземців у складі засновників чи бенефіціарів компаній, що зможуть купувати землю в Україні.

Такий підхід до відкриття ринку землі в Україні викликав супротив з боку аграріїв, активістів та патріотичних організацій.

Давайте розглянемо ризику законопроекту, та чому не можна допустити його прийняття в нинішньому вигляді:

— Земельну «реформу» активно пришвидшує компанія «Dragon Capital», зокрема гендиректор Томаш Фіала – саме він активно лобіює відкриття ринку з 1 жовтня 2020 року. Інвестиційним партнером Фіали в рамках компанії є американський глобаліст Джордж Сорос. Міжнародне капіталістичне лобі не хвилює, як якісно буде проведена реформа – головне отримати максимальний прибуток за найкоротший термін.

— Дана основоположна реформа не робиться за такий короткий термін. В Україні немає реєстру землі, сам закон сирий та не до кінця розглянутий комітетами. Про це заявляють і в Європейського банку реконструкції та розвитку. В нещодавній заяві керуючий партнер у країнах Східної Європи Маттео Патроне зазначив, що швидке запровадження земельної реформи в Україні може спричинити незворотні помилки.

Земельна реформа — таке місце, де не можна допускати помилки, вони будуть незворотні. Давайте візьмемо паузу, подумаємо і зробимо все поступово і правильно. І збережемо права малих фермерів, — йдеться у заяві Патроне.

— Земельну реформу зобов’язав прийняти Європейський Суд та Міжнародний Банк. Це означає втрату українського суверенітету, та факт того, що перелічені організації стоять вище за українське законодавство.

— Земля є не тільки товаром, який можна продати та купити. Земля – це частина української самобутності, фундамент державності, який визначає територію України, ідентифікує народ України, як власника території.— Відкриття нерегулюємого ринку землі розорить українських малих та середніх аграріїв. Зараз середня вартість гектару української землі коливається на рівні 1 тис. долл. В середньому український аграрій обробляє від 500 до 800 гектарів орендованої землі. Щоб викупити її, потрібно від 500 до 800 тисяч доларів. Подібні суми вбиває конкуренцію українців з іноземними корпораціями, які швидко скуплять більшість земель.

— Іноземні власники ставлять за мету найшвидше збагачення – про використання земель йдеться тільки в коротко- середньостроковій перспективі. В довгостроковій перспективі українська земля буде «вбита» та виснажена. Цей аспект також ніяк не регулюється нинішнім законопроектом.

— Сьогодні робочими місцями на селі забезпечує саме малий та середній аграрний бізнес. Аграрні холдинги, передусім іноземні, намагаються автоматизувати процес і залучають до роботи «летючі» бригади, які працюють вахтовим методом. Тому наймати працівників з числа селян, де вони орендують землю, їм не обов’язково.

— Ризики підвищення російського економічного впливу — у росіян можуть бути паспорти інших держав, а з іншого кінцеві власники будуть ховатися в офшорах. СБУ, НАБУ та будь-які інші органи наразі не можуть ефективно перевіряти дану інформацію. Російські олігархи давно мають паспорти країн ЄС, і в разі дозволу іноземця, ніщо не завадить їм скористатись даною можливістю. Відтак, значна частина території буде під російським економічним контролем.

Виходь завтра, 11 листопада, щоб запобігти продажу українського суверенітету! Верховна Рада України, 9:30

Представники руху Традиція і Порядок та С14 завітали до офісу проросійської організації "украинский выбор".

Прес-служба Віктора Медведчука вже назвала це нападом за політичну позицію "украинского выбора" та партії "За життя". Приємно дізнатися, що одним візитом активісти "вбили двох зайців".

Проросійські сили - це ворог, а не опозиція. Політична позиція ворога - знищити Україну. Ми не дамо йому це зробити.

Останні новини

На сторожі лісу

Дата