Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

ВБИСТВО ВИХІДНОГО ДНЯ

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

22

11 листопада Кабінетом Міністрів було оприлюднене рішення про "карантин вихідного дня".

Що це означає для бізнесу?
Думаю ви вже здогадались, результат буде вкрай негативний. Сотні, тисячі підприємців збанкрутують. Чи вартує воно цього? Спробуємо розібратись.

Згідно з постановою Кабміну, робота усіх закладів культури ( а це театри, кінотеатри, музеї, галереї), ТРЦ, басейнів, спортзалів, фітнес-центрів заборонена. Не оминає постанова і заклади харчування. Барам, ресторанам та кафе дозволено працювати лише в режимі доставки чи "на виніс".

Більше того, обмеження, які раніше діяли лише в помаранчевій зоні, тепер працюватимуть на всій території України.

Постанову Кабміну різко розкритикували провідні економісти країни. "Неодноразово доведено, що торгівля не є значущим джерелом заражень. Це зрозуміло з точки зору здорового глузду: контакти в магазинах мінімальні та нетривкі, а масковий режим допомагає мінімізувати ризик".

Кабмін вбиває бізнес, це очевидно. Мотиви нам невідомі. Будь це некомпетентність чи свідомі дії, перше, що нам необхідно зробити - це захистити підприємців. Інакше ми вчинити не можемо.

Верховна Рада України розглядатиме постанову про обмеження заходів щодо карантину вихідного дня. Ми зобов'язанні це підтримати.

Завтра.

Київ.

Верховна Рада України.

11:00.

Приєдуйся!

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата