Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

«ВАЛЕНТИНКА» З СОРОСОМ ДЛЯ МІНІСТРА КУЛЬТУРИ

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

43

У Києві відбулась акція протесту Традиції і Порядку проти цензури під Міністерством Культури. Для працівників міністерства активісти встановили альтернативний вхід у вигляді «пожирача свободи слова» міністра Володимира Бородянського, щоб кожен міг відчути себе журналістом або блогером та «навислу» над ними репресивну машину.

Крім того, Традиція і Порядок не прийшла без подарунків – ініціатору законопроектів про цензуру та контроль ЗМІ принесли валентинку у вигляді доларової монети з Джорджем Соросом. Бородянський любить знаходитися під зовнішнім управлінням та отримувати ці ж самі соросівські монети за свою «кропітку працю» по придушенню української журналістики. Тому на виході міністр може забрати собі символічний дарунок.

Сподіваємось, креативна акція приверне увагу чиновників, адже інші спроби звернутися до влади та відкликати законопроект не дають результат. Громадська думка та спротив журналістів не береться до уваги, а закон намагаються «проштовхнути» та нав’язати все з більшою силою.

«ВАЛЕНТИНКА» З СОРОСОМ ДЛЯ МІНІСТРА КУЛЬТУРИ «ВАЛЕНТИНКА» З СОРОСОМ ДЛЯ МІНІСТРА КУЛЬТУРИ «ВАЛЕНТИНКА» З СОРОСОМ ДЛЯ МІНІСТРА КУЛЬТУРИ «ВАЛЕНТИНКА» З СОРОСОМ ДЛЯ МІНІСТРА КУЛЬТУРИ «ВАЛЕНТИНКА» З СОРОСОМ ДЛЯ МІНІСТРА КУЛЬТУРИ «ВАЛЕНТИНКА» З СОРОСОМ ДЛЯ МІНІСТРА КУЛЬТУРИ «ВАЛЕНТИНКА» З СОРОСОМ ДЛЯ МІНІСТРА КУЛЬТУРИ «ВАЛЕНТИНКА» З СОРОСОМ ДЛЯ МІНІСТРА КУЛЬТУРИ «ВАЛЕНТИНКА» З СОРОСОМ ДЛЯ МІНІСТРА КУЛЬТУРИ «ВАЛЕНТИНКА» З СОРОСОМ ДЛЯ МІНІСТРА КУЛЬТУРИ

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата