Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

В ОЧІКУВАННІ НОВОГО ФІАСКО: KYIVPRIDE ПОВЕРТАЄТЬСЯ НА ВУЛИЦЮ

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

179

Сьогодні вся "прогресивна" частина суспільства відзначає день народження Джорджа Сороса. Здавалося б чудовий привід згадати про згубну діяльність його фондів на території України, проте вони згадали про себе самі.

З нагоди "свята" у КиївПрайді вирішили зробити подарунок своєму головному спонсору та анонсували  в столиці проведення "прайдмісяцю" вже у вересні-жовтні цього року. В програмі "права ЛГБТ+",  "сексуальна освіта", камінг-аути та подібна нісенітниця. Авжеж, гранти самі себе не відпрацюють: необхідно регулярно імітувати настрої суспільства та влаштовувати різного роду "освітні" акції.  

Проте навряд адміністрації КиївПрайду вдасться реалізувати свої плани, адже під час минулої спроби вийти на вулицю їм вдалося влаштувати розкол серед своїх прихильників та відлякати підтримку бізнесу. Чи наважиться хтось на співпрацю після червневого фіаско?

Нагадаємо, наприкінці червня збоченці з КиївПрайду намагалися влаштувати ЛГБТ-вечірку в барі "Хвильовий", а коли поліція її припинила через порушення карантинних норм, Прайд не визнали себе організаторами та відмежувались від проблеми, залишивши бар "Хвильовий" сам на сам з правоохоронними органами. 

Втім "параду" вулицями Києва все ж чекати не варто - обмежаться тільки лекціями. Водночас з'явилася інформація, що в регіонах "марші рівності" все ж відбудуться.

Подвійні стандарти чи просто страх перед справжнім та небайдужим українським  суспільством?
Ймовірно як і попереднього разу, вони завершаться ганьбою та відхрещуванням організаторів від своєї участі. 

Доброю новиною є те, що консервативні сили не планують здаватися, ба більше — ми повертаємося на вулиці. Вже у вересні чекайте масштабні вуличні акції на захист традиційної родини — ліберальна облуда не пройде! 

Точні дати оголосимо ближче до осені, слідкуйте за нашими соціальними мережами. Але вже зараз ви маєте можливість особисто долучитися до спротиву:

1. Сформувати ініціативні групи спротиву в своєму регіоні.
2. Скласти списки небайдужих, які готові долучитися до наших акцій на захист традиційної родини в сусідніх регіонах, з нашого боку - забезпечення доїзду та координація.
3. Поширювати наші агітаційні матеріали.
4. Допомогти руху Традиція і Порядок матеріально.

Для детальної інформації пишіть в приватні повідомлення.

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата