Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

Традиція і Порядок вшанувала добровольців

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

33

В День добровольця лідер Традиції і Порядку разом з ветеранами-побратимами взяли участь у молебні, присвяченому загиблим воїнам російсько-української-війни.

До дня Добровольця, в Малині, активісти, АТОвці та небайдужі малинчани віддали шану добровольцям, які не тримаючись життя, першими пішли в бій проти переважаючих сил російської орди. Тоді Росія, після анексії Криму, вже марила новим проектом Новоросії від Харкова і до Одеси. Саме вони зупинили окупантів на східних рубежах нашої Батьківщини.

«Ми повинні брати приклад з героїв, які своїми справами і вчинками стримали російську агресію та зберегли державу. Для нас дуже важливо не осоромитися перед тими, хто віддав своє життя за волю України. 

Сьогодні в країні відбуваються процеси, які нівелюють всі досягнення й справи добровольчого руху. Замість боротьби з російською агресією, чинна влада здає позиції в прямому й переносному сенсах, мріючи про неможливе примирення. Проте, наразі мир можливий лише через капітуляцію та відступ. Маю стовідсоткову впевненість, що добровольчий рух не допустить російської перемоги та реваншу антиукраїнських сил всередині країни», - заявив Богдан Ходаковський.

Традиція і Порядок вшанувала добровольців Традиція і Порядок вшанувала добровольців Традиція і Порядок вшанувала добровольців Традиція і Порядок вшанувала добровольців Традиція і Порядок вшанувала добровольців

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата