Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

Традиція і Порядок протестувала під Кабінетом Міністрів

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

22

Лідер руху Богдан Ходаковський передав звернення до Кабміну з вимогами переглянути пункти медичної реформи та збільшити кількість функціонуючих лікарень в Житомирській області, й зберегти малинську районну лікарню. 

Малинському району загрожує серйозна небезпека – людей можуть поступово позбавити доступної медичної допомоги.

Нещодавно була закрита лікарня в смт. Чоповичі, і тараз жителі чоповицької громади за будь-якими медичними послугами змушені добиратися до Малина.

Тепер же на черзі закриття і малинська районна лікарня. На думку чиновників, лікарня повинна приносити гроші. Але  для цього необхідне коштовне медичне обладнання. Місцева ж влада замість його закупівлі по колу спускала гроші на чергові ремонти приміщень. Дуже ймовірно, це пов'язано з друзями-забудовниками. Тепер же, лікарня знаходиться на межі закриття.

При цьому опорним медичним закладом стала лікарня в Коростишеві, до якої швидким з віддалених сел добиратися інколи більше години. 

Звертаємо увагу на те, що в Житомирській області за планом медичної реформи залишається лише сім опорних лікарень. Така кількість критично мала для великої області.

Малину необхідна опорна лікарня, як районному центру – її закриття призведе до того, що тисячі людей втратять доступну медичну допомогу.

Традиція і Порядок протестувала під Кабінетом Міністрів Традиція і Порядок протестувала під Кабінетом Міністрів Традиція і Порядок протестувала під Кабінетом Міністрів Традиція і Порядок протестувала під Кабінетом Міністрів Традиція і Порядок протестувала під Кабінетом Міністрів

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата