Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

СВОБОДУ КІНО

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

160

«Ми прагнемо, аби документальне кіно та фестивальні покази були доступними для всіх», - пише одразу у першому реченні у розділі «Про фестиваль» на сайті «DOCUDAYS». Благородна мета, але як справи з її втіленням? Печально, тому що замість «доступності» організатори «DOCUDAYS» практикують сегрегацію.

У Харкові організатори фестивалю не пустили людей на перегляд фільмів, аргументувавши це тим, до вони не належать до лгбт та «не дружні до лгбт». Тобто «доступність» у трактуванні організаторів «DOCUDAYS» - це тільки для збоченців та «дружніх» до них істот (читай - також збоченців). Всім іншим дивитися кіно не можна. 

У знак протесту проти неприхованої сегрегації учасник харківського осередку «Традиції і Порядок» Андрій Несміян прикував себе до приміщення, де проводився фестиваль. Таким чином він засвідчив вірність ідеалам свободи, яку тепер в Україні, як і у Франції в 1968-му, намагають топтати дрібнобуржуазні кошолки та відверті рагулі. 

Цікаво, що показ проводився у штабі лівоекстремістів «Прайдхаб», а серед партнерів «DOCUDAYS», крім звичних іноземних посольств та всеможливих грантоїдів типу «амнесті», знаходимо українське «Агенство з  питань кіно», «Український інститут» та Уповноваженого ВРУ з прав людини! Денісова відзначилася і тут. Очевидно, що вона не може прожити ні дня без прямого порушення прав людини або підтримки осіб та організацій, які їх порушують.

Ні сегрегації! Свободу кіно!

СВОБОДУ КІНО СВОБОДУ КІНО СВОБОДУ КІНО СВОБОДУ КІНО

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата