Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

СУД НАД ОМБУДСМЕНОМ ДЕНІСОВОЮ

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

15

Історія з Людмилою Денісовою триває вже не перший місяць. 

Суть проблеми в наступному: кілька грантових громадських організацій в спільному листі до омбудсмена звинуватили нас в насильницьких діях, назвавши при цьому "Традицію і Порядок" праворадикальним угрупуванням. Жодної конкретики, жодних доказів, вироків суду, номерів справ грантоїди у своєму зверненні надати не змогли.

Що на вашу думку зробила пані Уповажена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова?

Авжеж, розмістила у себе на офіційній сторінці публікацію, у якій безапеляційно підтвердила усе написане лібералами у їхньому зверненні. Більше того, вона закликала "притягнути до відповідальності винних осіб" з "Традиції і Порядку". Таким чином омбудсмен порушила презумпцію невинуватості, продемонструвала свою кричущу некомпетентність та заангажованість.

Ми відреагували відкритим зверненням з вимогою спростувати недостовірну інформацію. Денісова довго пручалась але, зрештою, відповіла. Її недолугі виправдання нас не влаштували, а вибачень ми не почули. Тому ми подали до суду, ініціювавши притягнення до відповідальності Денісової за посягання на честь та гідність учасників ГО "Традиція і Порядок".

Підготовче засідання відбудеться завтра.

Печерський районний суд міста Києва (Володимирська, 15).

20.04 (вівторок) о 10:45.
 

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата