Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

Сьогодні ми змусили Денісову заговорити!

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

11

Українські посадовці та чиновники не звикли відповідати за власні слова та вчинки. До цього їх привчила багаторічна пасивність населення, яке інколи несправедливо називають «громадянами». Громадянин - це той, хто знає і здатний відстояти власне право, перед тим виконавши власні обов‘язки. Одним з основних обов‘язків є дотримання закону. І якщо громадянин його виконує, то ніхто не може назвати його злочинцем. Тим більше омбудсмен - той, хто присягнув контролювати дотримання прав і свобод громадян, а не порушувати їх!

Сьогодні посаду омбудсмена поки що займає Денісова. Вона не відповідає цій посаді, що сумлінно підтверджує своїми діями. Денісова поширює наклеп і брехню стосовно громадян, які не подобаються різноманітним недоюристам та іншим лібералам. Вона робить це за першою ж командою, навіть не перевіряючи ту маячню, що потім публікує від власного імені, від імені державного службовця. 

Але, якщо є час публікувати наклеп, то буде час і вибачатися перед громадянами. Перед громадянами з руху «Традиція і Порядок», на честь, гідність та ділову репутацію яких Денісова посягнула. Тому що ми рішуче налаштовані відновити порушене право.

Сьогодні, 2 листопада, учасники руху «Традиція і Порядок» пікетували Офіс омбудсмена з вимогами відповісти на звернення, що вже місяць припадає пилом в офісі Денісової. Наші вимоги почули і пообіцяли відповісти до 6 листопада. 

Також лідер руху «Традиція і Порядок» Богдан Ходаковський подав ще один запит до Денісової, щоб вона пояснила, що її спонукало поширювати наклеп. Таким чином ми спробували освіжити пам‘ять Денісової та додатково продемонструвати серйозність наших намірів довести справу до логічного і єдиноможливого підсумку - публічних вибачень Денісової та послідуючого її звільнення.

Сьогодні ми змусили Денісову заговорити. Поки що не особисто, а через свої підлеглих, але все ж ігнорувати нас вона більше не зможе.

Сьогодні ми змусили Денісову заговорити! Сьогодні ми змусили Денісову заговорити! Сьогодні ми змусили Денісову заговорити! Сьогодні ми змусили Денісову заговорити! Сьогодні ми змусили Денісову заговорити! Сьогодні ми змусили Денісову заговорити! Сьогодні ми змусили Денісову заговорити!

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата