Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

ШОСТА РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ МАРІУПОЛЯ 

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

14

Рівно 6 років тому у 2014 році українські війська визволили Маріуполь від проросійських окупантів.

Ще з самого початку втілення в життя російськими агресорами ідеї «русского мира». Маріуполь був та залишається ласим шматком для Кремля, адже це місто має надзвичайно важливе стратегічне значення. 

Маріуполь – це і порт, і два металургійні комбінати та найбільше в Україні машинобудівне підприємство – концерн «Азовмаш», продукція яких складає значну частину експорту України. 

Спецоперація українських військових із визволення Маріуполя розпочалася 13 червня. У ній брали участь 150 бійців спецбатальйону “Азов”, 2-ї роти спецбатальйону “Дніпро” та спецназ МВС. Для блокування району проведення спецоперації було залучено близько 500 військовослужбовців ЗСУ та НГУ.

Активісти Традиції і Порядок також брали участь у визволення міста у складі полку Азов. Зокрема член політради руху Традиція і Порядок Петро Ходаковський був нагороджений полковою відзнакою "За звільнення Маріуполя".

Наразі Маріуполь перебуває під контролем українських військ. Місто стало символом ефективності добровольчих військ, які зуміли захистити українськи землі в часи, коли українська армія тільки відновлювалася після років системного руйнування.

Але війна триває, наша мета ще попереду – звільнення кожного українського міста!

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата