Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

SAVE ФОП

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

53

Сьогодні, 10 лютого у Харкові була проведена акція «save ФОПи». Мітинг відбувся проти скандальних законів 128-IX та 129-ІХ, що були підписані 20 вересня 2019.

Дрібні підприємці у листі-зверненні до Президента України зробили акцент на Спрощеній системі оподаткування.

Вимогами демонстрантів були:
1. Підтримати та прийняти законопроекти №2644 та №2645 про скасування змін, внесених законами 128-ІХ та 129-ІХ.
2. Утворити при Кабміні спеціалізований комітет, що працюватиме у напрямі підтримки малого та середнього підприємництва. До складу комітету мають входити представники як центральної влади так і бізнесу.
3. Розробити та прийняти закон, що унеможливить будь-яке нівелювання «спрощенки». Також, відповідно до вимог сучасності, створити умови для розвитку мікробізнесу, що стане запорукою соціально-економічної стабільності України.

Така система підтримує розвиток дрібного і середнього бізнесу. Вона дає можливість відкриття власної справи без фахової підготовки чи великих капіталовкладень.

Так, нині влада намагається нівелювати поняття самої «спрощенки» в своїх цілях. В першу чергу це робиться, аби закрити дірки в бюджеті. Такі дії влади збільшать адміністративний тиск на підприємців, а так званий «кешбек» — стане причиною виникнення нових кримінальних схем залякування бізнесу.

Взагалі, про тиск на дрібне підприємництво говорять такі цифри, що зазначені у листі-зверненні: за 2019 рік кількість нових ФОПів зменшилася на 15%, ніж за 2018. І показник дедалі гіршає.

Традиція і Порядок не лишається осторонь, адже економічна стабільність — запорука перемоги!
#saveфоп

SAVE ФОП SAVE ФОП SAVE ФОП SAVE ФОП SAVE ФОП

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата