Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

Православна Церква України вшанувала пам'ять патріарха Володимира

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

15

Сьогодні Православна Церква України на чолі з Блаженнійшим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм вшанувала пам’ять патріарха Володимира (Романюка) з нагоди 25-річчя з дня його упокоєння.
Аби вшанувати пам'ять патріарха Української Православної Церкви Київського патріархату та помолитись за упокій його душі, на панахиду зібралися десятки людей, зокрема й представники руху Традиція і Порядок.

Відбуваючи 19 років радянських концтаборів і заслання, Його Святість не припиняв правозахисної діяльності, а також відкрив для себе шлях священнослужителя, якому судилось стати одним із тих, хто словом та ділом втілював мрію українців про свою Церкву.

18 липня 1995 року, коли відбувалося поховання патріарха Володимира, увійшло в історію України як "кривавий вівторок". Тоді спроби поховати тіло патріарха у Софіївському соборі наштовхнулися на опір з боку тодішньої влади. Усе закінчилося масовими заворушеннями між працівниками "Беркуту" з одного боку і активістами УНА-УНСО та вірянами УПЦ КП – з іншого.

Патріарх Володимир – це великий син України, який все своє життя віддав службі Богові, своєму народові та своїй землі.
Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душу Патріарха Володимира в оселях праведників.

Вічная пам’ять!

Православна Церква України вшанувала пам'ять патріарха Володимира Православна Церква України вшанувала пам'ять патріарха Володимира Православна Церква України вшанувала пам'ять патріарха Володимира Православна Церква України вшанувала пам'ять патріарха Володимира Православна Церква України вшанувала пам'ять патріарха Володимира

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата