Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

Підсвіти свої злочини, а не публічний простір!

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

10

На вихідних мешканці столиці полюбляють відвідувати різноманітні торгово-розважальні центри, якими переповнений Київ. Зокрема ТРЦ «Гулівер», що на метро «Палац спорту».

Учасники руху «Традиція і порядок» не виключення - сьогоднішній ранок ми також присвятили походу до ТРЦ «Гулівер». Але не з метою розваги чи відпочинку, а щоб поцікавитись у власника «Гулівера» Віктора Степановича Поліщука, чи готовий він підсвітити будівлю свого ТРЦ інфографікою з переліком власних «досягнень».

А серед них, зокрема: рейдерство, шахрайство, активна участь у злочинах «сім‘ї» Януковича і багато іншого, не менш «видатного». Відповіді від Поліщука ми так і не отримали, проте чомусь сумніваємось, що вона була б ствердною. 

Зате помістити на найбільшу будівлю Києва ліберальний стяг Поліщук погодився запросто. Мабуть він ще й зробив це зі знижкою, адже, судячи з його біографії, Поліщуку близькі ідеали біснуватих.

Учасники руху «Традиція і порядок» нагадали Поліщуку, що торгувати цінностями - це погана ідея. Ліберальній пропаганді не місце у нашому публічному просторі. 

Підсвіти свої злочини, а не публічний простір!

 

Підсвіти свої злочини, а не публічний простір! Підсвіти свої злочини, а не публічний простір! Підсвіти свої злочини, а не публічний простір! Підсвіти свої злочини, а не публічний простір! Підсвіти свої злочини, а не публічний простір! Підсвіти свої злочини, а не публічний простір!

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата