Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

ОГОЛОШУЄМО НАБІР ВОЛОНТЕРІВ ДЛЯ ДИТБУДИНКІВ

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

160

Незабаром День святого Миколая, а за ним і різдвяні свята. У такі дні величезна кількість всеможливих волонтерів навідуються до дитбудинків та лікарень, щоб подарувати дітям святкові подарунки та зімітувати таким чином турботу про цих дітей. Проте чи йде така показна турбота на користь дітям? Багато сучасних досліджень говорять про протилежне.

Йдеться про те, що спроби «відкупитися» від дітей новорічними чи будь-якими іншими подарунками навпаки травмують дитячу психіку та формують звичку отримувати від соціуму різноманітні «подарунки» замість нормального включення у суспільне життя. Тобто це така собі ведмежа послуга, що у підсумку призводить до неспроможності дитини повноцінно адаптуватися до суспільного життя, а виробляє звичку очікувати на «подачки». 

Щоб дійсно допомогти дітям необхідно регулярно приділяти їм увагу. Банальне невимушене спілкування принесе дитині набагато більше користі, ніж найдорожчий подарунок. 

Рух «Традиція і Порядок» оголошує набір волонтерів для допомоги дітям з Потіївської спеціальної школи-інтернату та Вишевицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. 

Ми плануємо постійні виїзди до цих закладів (поки що з регулярністю раз на місяць). Виїзд займатиме весь день, під час якого волонтери будуть своєрідними наставниками для дітей: разом проводитимуть час, навчатимуться, займатимуться спортом і тд. 

Контакти для бажаючих долучитися:

+380636505110 - Руслан

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата