Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

Марш проти абортів

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

79

 

Ми з глибоким сумом відзначаємо велику трагедію легалізації абортів в нашій країні, а також руйнівні соціальні, моральні та правові наслідки. Україна залишається лідером серед країн за кількістю абортів. За статистикою МОЗ, щорічно близько 250 тис. українок переривають вагітність.

Ми разом сподіваємось змінити ситуацію та закликаємо громадських та релігійних лідерів відновити всі зусилля, спрямовані на формування культури, присвяченої захисту життя!

Для багатьох людей аборт — це більше ідея, ніж жорстка реальність. Часто більшість прихильників абортів мало знають про те, скільки абортів насправді проводиться в Україні.

Найбільше схвалюють аборти представники так званих «феміністичних рухів». Декларуючи «боротьбу» за права жінок та надання міфічного права вибору, феміністки, насправді, абортами ламають багато життів та наносять безліч психологічних травм мільйонам родин.

Марш за життя розпочнеться мітингом на Софіївській площі з подальшим крокуванням вулицями міста до КМДА. Не пропустіть одну з перших подій руху проти абортів!

8 березня, 10:00

Місто Київ, Михайлівська площа

Посилання на подію в ФБ: https://bit.ly/2Pqh02Z

Марш проти абортів

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата