Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

ЛУТКОВСЬКА ТА FREEDOM HOUSE ПРОГРАЛИ СУД ФРАЙКОРУ

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

27

“Правозахисники” продовжують тиск на праві організації. Сьогодні стало відомо, що в грудні 2019 року на військово-патріотичну організацію "Фрайкор" було складено позов на вимогу міжнародної організації Freedom House, чиї інтереси, як третьої особи, представляла колишня уповноважена з прав людини, призначена регіоналами — Валерія Лутковська.

На щастя, цього разу юристам “Фрайкору” вдалося відбити наступ. Учора Другий адміністративний апеляційний суд відмовив в позові управління юстиції з вимогою заборонити діяльність організації.  У якості аргументів за заборону Фрайкору зазначалося використання «мови ненависті». Наприклад, фрази «Ми проти гей-параду в Харкові, ми проти пропаганди», а також критичні матеріали зі ЗМІ. 

На своїй сторінці фрайкорівці зазначають, що час подання був обраний невипадково. Саме в цей час “Фрайкор” вів кампанію проти обміну терористів, що підірвали мирну ходу в Харкові, про який домовилася Лутковська як представник у тристоронній контактній групі. Тож в організації не виключають, що це був тиск з боку екс-регіоналки через протистояння її “миротворчим” ініціативам. 
Можемо порадіти за наших друзів із “Фрайкору” та побажати успіхів в подальших юридичних баталіях. 

Проте такий позов є негативним сигналом для всіх патріотичних рухів, адже “Фрайкор” не отримував жодних матеріалів та повісток, в самій організації припускають,  що їхню діяльність планували заборонити  в порядку спрощеного провадження.

Рух Традиція і Порядок  постійно знаходиться під тиском та медіа-атаками з боку “правозахисників” та ліберальних ЗМІ, тому наші юристи завжди готові відбивати маніпулятивні позови.

ЛУТКОВСЬКА ТА FREEDOM HOUSE ПРОГРАЛИ СУД ФРАЙКОРУ

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата