Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

КОНСЕРВАТОРИ ВИМАГАЮТЬ США ЗУПИНИТИ ФІНАНСУВАННЯ ЛІВОРАДИКАЛІВ

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

45

Сьогодні активісти руху Традиція і Порядок вимагали припинити фінансування ліворадикальних рухів в Україні та зупинити політичні переслідування американських правих. З такою вимогою консерватори виступили під посольством Сполучених Штатів Америки в Києві. 

Посольство США є найпотужнішим лобістом лівих цінностей та інтересів демократичної партії США в Україні. Саме за сприяння посольства відбувається більшість заходів популяризації ЛГБТ-ідеології та приймаються рішення про переслідування українських правих і консерваторів.

Ми проти того, щоб в Україні  арештовували всіх, хто не згоден з ліберальним курсом, як це сталося з американським патріотичним рухом Rise Above Movement. Активістів R.A.M. ув’язнили в США за сутички в Шарлотсвіллі в серпні 2017 року - патріоти насмілилися виступити проти знесення лібералами пам’ятника генералу Роберту Лі. 

Незабаром такі акції відбудуться у США, Франції, Сербії, Польщі та інших країнах.

 

 

КОНСЕРВАТОРИ ВИМАГАЮТЬ США ЗУПИНИТИ ФІНАНСУВАННЯ ЛІВОРАДИКАЛІВ КОНСЕРВАТОРИ ВИМАГАЮТЬ США ЗУПИНИТИ ФІНАНСУВАННЯ ЛІВОРАДИКАЛІВ КОНСЕРВАТОРИ ВИМАГАЮТЬ США ЗУПИНИТИ ФІНАНСУВАННЯ ЛІВОРАДИКАЛІВ КОНСЕРВАТОРИ ВИМАГАЮТЬ США ЗУПИНИТИ ФІНАНСУВАННЯ ЛІВОРАДИКАЛІВ КОНСЕРВАТОРИ ВИМАГАЮТЬ США ЗУПИНИТИ ФІНАНСУВАННЯ ЛІВОРАДИКАЛІВ КОНСЕРВАТОРИ ВИМАГАЮТЬ США ЗУПИНИТИ ФІНАНСУВАННЯ ЛІВОРАДИКАЛІВ КОНСЕРВАТОРИ ВИМАГАЮТЬ США ЗУПИНИТИ ФІНАНСУВАННЯ ЛІВОРАДИКАЛІВ КОНСЕРВАТОРИ ВИМАГАЮТЬ США ЗУПИНИТИ ФІНАНСУВАННЯ ЛІВОРАДИКАЛІВ КОНСЕРВАТОРИ ВИМАГАЮТЬ США ЗУПИНИТИ ФІНАНСУВАННЯ ЛІВОРАДИКАЛІВ КОНСЕРВАТОРИ ВИМАГАЮТЬ США ЗУПИНИТИ ФІНАНСУВАННЯ ЛІВОРАДИКАЛІВ

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата