Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

Хочете допомагати сиротам? Не купуйте їм подарунки

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

71

 

Сиротам необхідна допомога іншого роду. Їх треба готувати до самостійного і повноцінного життя в суспільстві. Методологія уже є. Вона була розроблена українськими спеціалістами ще у 2010 році. За основу взятий досвід інших країн. Залишилось тільки реалізувати задумане.

Кожна дитина потребує наставника у своєму житті, прикладу для наслідування. У більшості з нас цю роль виконують батьки, натомість сироти немов перебувають у вакуумі, в ізоляції.

Волонтери покликані цей вакуум заповнити. Наразі кількість таких добровільних наставників в Україні уже налічує близько півтори тисячі осіб. Але цього надто мало, аби надати підтримку кожному, хто цього потребує. У зв'язку з цим ми оголосили про набір волонтерів для дитячого будинку. Вони відвідуватимуть сиріт, гулятимуть з ними, стануть для них друзями і наставниками.

Чому подарунки для мешканців дитячого будинку — погана ідея?

Подарунки розбещують сиріт, вони їх фактично калічать. У таких дітей складається враження, що все у самостійному житті вони отримуватимуть задарма. У 18 років вони залишаються сам на сам з жорсткокимм світом дорослих, зі справжнім суспільством, і у більшості випадків не здатні себе реалізувати.

Тому якщо ви бажаєте допомагати сиротам, робіть це мудро, ставайте волонтерами. Ми плануємо постійні виїзди до цих закладів (поки що з регулярністю раз на місяць). Виїзд займатиме весь день, під час якого волонтери будуть своєрідними наставниками для дітей: разом проводитимуть час, навчатимуться, займатимуться спортом і тд.

Андрій Кузьмич 

Контакти для бажаючих долучитися

+380636505110 - Руслан

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата