Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

Богдан Ходаковський: Великі зрушення починаються з маленьких змін 

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

19

Представники руху Традиція і Порядок відвідали  міжконфесійне зібрання християн. Слово взяли представники християнських цивільних і військових організацій. Позицію консерваторів окреслив лідер руху Традиція і Порядок Богдан Ходаковський.

“Сьогодні християнський світ опинився під сильним ударом. Декларуючи рівність, ліберали обмежують нашу свободу в інтернеті та на вулицях. Вони декларують, що вони сильні, проте їхня сила - лише ілюзія, вони самі назвали себе переможцями, створивши видимість своєї більшості. Сьогодні ми маємо об’єднатися та показати свою силу. Події останніх тижнів довели, що великі зрушення починаються з маленьких змін, найменший крок може стати вирішальним! Ми не маємо жодного права не реагувати на загрози і виклики, які стоять перед нами".

Богдан Ходаковський: Великі зрушення починаються з маленьких змін  Богдан Ходаковський: Великі зрушення починаються з маленьких змін  Богдан Ходаковський: Великі зрушення починаються з маленьких змін  Богдан Ходаковський: Великі зрушення починаються з маленьких змін  Богдан Ходаковський: Великі зрушення починаються з маленьких змін 

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата