Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

Благодійний аукціон «Одна родина»

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

21

«Традиція і Порядок» та БО БФ «Волонтер 2015» запрошують всіх небайдужих взяти участь в благодійному аукціоні задля допомоги семирічному Станіславу Норику. 

Всі ви, напевно, знаєте історію про те, як маленький хлопчик з Малина бореться з страшною недугою, яка нині перебуває уже на четвертій стадії – лімфомою Беркіта. Станіслав проявляє неабияку мужність та витримку духу незважаючи на юний вік, але попереду родину чекає новий етап тривалого лікування в Охмадиті, що коштує десятки тисяч гривень, тому наша допомога родині потрібна як ніколи. 

Рідні та друзі родини допомагають мамі Станіслава впоратись з фінансовими викликами, але фінансів все одно не вистачає.

На сьогодні головною метою нашого благодійного аукціону продаж є збір коштів для лікування Станіслава Норика. Так, у рамках акції «Одна родина» нами передбачений інтернет-ярмарок, де всі небайдужі зможуть придбати витвори мистецтва, прикраси ручної роботи та різноманітні речі.

Долучитися до благодійного аукціону можна буде через Facebook та Instagram – фото лотів для продажу та їхній опис ми виставлятимемо в групі допомоги Станіславу (https://bit.ly/2U3bqoJ). Цим заходом ми з волонтерською командою продовжуємо важливу традицію — регулярне проведення благодійних акцій.

Також всі охочі можуть приєднатися до акції, переказавши кошти мамі хлопчика. Декілька гривень від кожного з нас — насправді багато. Разом ми можемо рятувати дитячі життя.

Реквізити для допомоги онкохворому хлопчику:

Норик Світлана Вікторівна
Приват Банк 5168757393656634

«Для того щоб участь нашої організації відбувалася на постійній основі, в нас створено волонтерський підрозділ «Традиції і Порядок», — заявив Богдан Ходаковський. 
«Насправді, для мене немає чужих дітей. Кожна дитина, що потребує нашої допомоги, має бути захищена. Цей благодійний аукціон ми організовуємо з однією метою – віддати тому, хто потребує цього найбільше, частку свого серця, любові і тепла», — наголосив лідер Традиції і Порядку.

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата