Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

Благодійна акція на підтримку дитячих будинків

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

54

Команда Богдана Ходаковського відвідала Потіївську спеціальну школу-інтернат, де навчається 106 дітей із особливими проблемами. Саме такі діти дуже вразливі до незгод і найбільше потребують нашої любові й уваги.

Традиція і Порядок разом з БО «БФ «Волонтер 2015» долучилась до акції «Подаруй дитині радість у День святого Миколая», що проходить вже п’ятий рік підряд.

Наша команда привітала вихованців інтернату з Днем Святого Миколая та подарувала дітям солодкі гостинці та іграшки. Також інтернату було передану гуманітарну допомогу – речі першої необхідності для вихованців закладу.

Такі заклади як відвідали ми влада пропонує закривати, подаючи це під соусом «реформи» та введення «інклюзивних закладів». Насправді ж частина дітей може лишитися за стінами закладу. Що це? Небезпечне захоплення лівими ідеями чи чиєсь самодурство?

Та ніхто з чиновників не задається питанням, де дитині буде насправді комфортно. В оточенні професійного колективу, чи на «вулиці», серед жорстоких реалій під назвою, «інклюзивне навчання»?

Незважаючи на все, ми продовжуємо підтримувати дитячі будинки, та щиро дякуємо за допомогу:

— управлінню освіти виконавчого комітету Малинської міської ради;

— педагогічним колективам Малинських загальноосвітніх шкіл No 4 і No 5;

— колективу «Малинського лісгоспу АПК» та особливо його керівнику Володимиру Антонюку;

— приватному перевізнику Олександру Столяру за наданий автобус;

— Малинській районній раді та її голові Михайлу Левковцю;

— учням та викладачам «Малинського професійно-технічного ліцею», Малинської дитячої школи мистецтв, Малинського цетру дитячої та юнацької творчості, театру «Барвінок» за участь у святковій програмі та проведенні майстер-класів;

— Малинській центральній районній бібліотеці імені Василя Скуратівського;— приватному підприємцю Сергію Аврамчуку;

— сім’ї Голосних та їх друзям.

— педагогічному колективу Потіївської спецшколи-інтернату за теплий прийом. А також благодійникам, які виконували прохання дітей.

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата