Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

ЗВОРОТНІЙ ВІДЛІК: ЩО ТУРБУЄ ДЕНІСОВУ?

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

40

Минулого тижня, а саме 6 жовтня, керівник «Традиції і порядку» Богдан Ходаковський звернувся до поки що омбудсмена Денісової з вимогою спростувати поширений нею наклеп щодо учасників «Традиції і порядку», та щодо організації в цілому. Звернення було опубліковане у соцмережах та поширене у багатьох ЗМІ. 

Сьогодні, 12 жовтня, тобто з моменту подання та публікації звернення минуло вже 6 днів. Проте жодної реакції від поки що омбудсмена Денісової немає. І це викликає занепокоєння, оскільки на нікчемне звернення «параюристів», яке вони опублікуали 25 вересня, Денісова відреагувала хутко - якраз на шостий день, тобто 1-го жовтня на офіційному сайті Уповноваженого вже висів текст з наклепом на учасників «Традиції і порядку». Денісова так поспішала догодити лібералам, що навіть не встигла перевірити інформацію, а просто поширила хворобливі вигадки біснуватих. Звісно, це просто співпадіння.

То чим була так зайнята Денісова весь цей час, що відволікало їі від написання вибачень учасникам «Традиції і порядку»? Виявляється, що весь цей час вона розповідала про те, що «Небезпека поширення коронавірусної інфекції провокує дискримінацію в суспільстві і стає причиною використання мови ворожнечі стосовно ромів, внутрішньо переміщених осіб, представників ЛГБТ-спільноти та трудових мігрантів». А також у співпраці з Офісом Ради Європи в Україні та громадськими організаціями, що спеціалізуються на захисті прав ромів, готувала Спеціальну доповідь Уповноваженого з чудовою назвою: «Вплив пандемії COVID-19 на ромську громаду в Україні». 

Тепер зрозуміло, чому у Денісової не було часу вибачитися за порушення Конституції. Погодьтеся, не існує важливіших проблем, ніж «вплив пандемії COVID-19 на ромську громаду в Україні». Наприклад, про Ріфмастера, який уже майже рік незаконно утимується у СІЗО за сфабрикованими доказами, можна потурбуватися колись згодом, наприклад, коли його у кінці кінців посадять. А от ромська громада, що потерпає від ковіду, - це першочергова турбота омбудсмена.

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата