Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

Традиція і Порядок на захисті місцевих жителів

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

28

Сьогодні активісти навідались до незаконної забудови, що знаходиться за адресою Провулок Приладний, 10.

Місцеві мешканці неодноразово скаржились на постійні шуми з будівництва та переміщення великогабаритних вантажівок з будматеріалами вночі.

Як в багатьох аналогічних ситуаціях, призначення ділянки зовсім не співпадає з проектом забудовника. За планом тут повинні знаходитися складські приміщення. Забудовник – добре відомий нам "Інтергал-Буд", який нами вже вдруге за тиждень (!) був помічений в подібних порушеннях.

Майбутні багатоповерхівки хочуть звести без необхідних на те умов – місце будівництва знаходиться в промзоні та в небезпечному місці – менше ніж в 150 метрах від центральної труби котельні. 

Працівники офісу забудовника навідріз відмовляються показати дозвільні документи та вести діалог з місцевими мешканцями й активістами. Сьогодні вони просто забарикадувалися в офісі та не реагували на прохання проянити ситуацію.

Традиція і Порядок слідкує за даною забудовою та не кине місцевих мешканців сам на сам з аферистами з "Інтергал- буду". Останні, схоже, збираються побити рекорди з порушень та кількістю незаконних забудов.

Як ви ставитеся до відкриття ринку землі?
Я за продаж землі
13%
Проти продажу землі
43%
Питання продажу пропоную винести на референдум
17%
Накласти вето на продаж до закінчення війни
26%
Загальна кількість голосів: 23

Останні новини

На сторожі лісу

Дата