Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

Свавілля в Малині чиновників у сфері житлово-комунального господарства

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

50

Свавілля малинських чиновників у сфері житлово-комунального господарства та щомісячна переплата на третину.

Під час особистого зустрічі з земляками до лідера руху, Богдана Ходаковського, звернувся житель міста Малина Антон Рихальський. Людина скаржиться на те, що міська влада ігнорує законні вимоги громадян.

Читайте на тему: У Малині лідер руху "Традиція і Порядок" Богдан Ходаковський провів особистий прийом громадян 

Жителі мікрорайону «30 років Перемоги» хочуть створити власне ОСББ. Здавалося, похвальна ініціатива, але з кого тоді будуть здирати гроші місцеві чиновники? Вже рік тягнеться цей процес і влада усіляко перешкоджає бажанню жителів. За словами мешканців з будинку сплачують по 8 тисяч щомісяця, й замість того щоб ці кошти йшли на доброустрій помешкань, вони осідають в кишені директора комунального підприємства.

Наш кореспондент відвідав проблемний будинок. Результатів роботи комунальників немає взагалі, підвал занедбаний, людям створюють просто жахливі умови для життя. Ще й за неподобство виставляються в тричі більші платіжки. Звісно, що люди накивають п’ятами від такого «обслуговування». Проте, влада навідріз не хоче відпускати джерело грошей.

Переглянути відео:  "Жахіття підвалів малинських багатоповерхівок"

Варто додати, що мешканцям сусіднього будинку рік тому набридло терпіти свавілля ЖЕКу, й вони створили ОСББ. Комунальники передали новоствореному об’єднанню будівлю в занедбаному стані, адже фактично ремонтних робіт, як і в більшості будинках, тут не здійснювали.

Відколи мешканці сусіднього будинку стали самостійно господарювати у будівлі, результат не забарився. Вони намагаються зробити будинок не лише привабливим зовні, а й комфортним для життя. Не дивно, що їх шляхом захотіли піти й інші жителі.

На фото будинок з власним ОСББ

А хто ж винуватець всього цього неподобства? «Обслуговує» мешканців КП «Добробут», спеціально створене підприємство на зміну своєму попереднику, яке було штучно заведено в борги. Зі створенням «Добробуту», яке, до речі з порушенням конкурсних умов, попередні борги просто лишили. За інформацією місцевих ЗМІ директором новоствореного підприємства став Олександр Пархоменко – за непідтвердженою інформацією, кум одного з високопосадовців міської ради.

Нагадаємо, наприкінці 2018 року в Малині відновила роботу «Самопоміч». Організаторами цього проєкту були заступник міського голови Петро Піковський та Олександр Пархоменко, – новоспечений директор комунального підприємства.

Також не відомо чи має він десять років стажу на керівних посадах.

Дивлячись на здирництво та байдуже ставлення до людей, не віриться, що це просто випадковість, скоріше це свідоме прагнення поставити на таку посаду «свою» людину.

Як ви ставитеся до відкриття ринку землі?
Я за продаж землі
13%
Проти продажу землі
43%
Питання продажу пропоную винести на референдум
17%
Накласти вето на продаж до закінчення війни
26%
Загальна кількість голосів: 23

Останні новини

Символи навкруги

Дата