Звернення громадян

Підтримайте нас фінансово

Гаряча лінія: Телефонуйте з 9:00 до 20:00
+38 (097) 298 29 90

«НЕЕТИЧНА ТА ЗААНГАЖОВАНА»: У ЄВРОПІ ОЦІНИЛИ УКРАЇНСЬКОГО ОМБУДСМЕНА

«Традиція і порядок»

консервативний рух

«Традиція і порядок»

дата

переглядів

261

6 жовтня керівник «Традиції і порядку» Богдан Ходаковський звернувся до поки що омбудсмена Денісової з вимогою спростувати поширений нею наклеп щодо учасників «Традиції і порядку», та щодо організації в цілому. Звернення було опубліковане у соцмережах та поширене у багатьох ЗМІ. 

Відкрите звернення «Традиції і Порядку» не лишилося без уваги. Попри ігнорування Денісовою, яка не здатна сприймати нічого, крім інформації з ліволіберального діапазону, голос розуму таки був почутий. Один із найавторитетніших юридичних органів Європи Венеціанська комісія надала висновок, що підтверджує правильність аргументів, викладених у відкритому зверненні «Традиції і Порядку» від 6 жовтня. 

Так, Венеціанська комісія не вважає Уповноваженого ВР з прав людини етичним та політично нейтральним. Про це повідомляється у Висновку Венеціанської комісії від 9 жовтня 2020 року.

Так, відповідно до пункту 45 Висновку зазначається, що у разі неможливості відбору кандидатур у Конкурсну комісію, передача функції відбору зазначених осіб Уповноваженому ВРУ з прав людини піддається критиці.

Пункт 45 Висновку: “якщо ці суб’єкти (мається на увазі Вища рада правосуддя, відповідно до статті 95-1) не висунуть кандидатури, особи будуть висунуті Уповноваженим Ради з прав людини протягом п’ятнадцяти днів. Цей вибір був підданий критиці під час віртуальних зустрічей. Цю функцію слід доручити нейтральному та етичному суб’єкту чи органу. Український законодавець вирішує, які установи найкраще відповідають цим вимогам”.

Загалом висновок Венеціанської комісії тільки підтверджує очевидну річ: в Україні омбудсмен існує не для контролю за дотриманням прав і свобод людини, а для публічного переслідування невигідних лібералам громадян та організацій. Про це свідчить наклеп та поширення відвертої маячні Денісовою щодо організаціі та учасників руху «Традиції і Порядку» та ігнорування відкритого зверення до неї від «Традиції і Порядку». 

Поки що омбудсмен Денісова має бути звільнена! Тепер це розуміють навіть у Європі.

*Повний текст висновку Венеційської комісії за посиланням

Останні новини

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

Дата

ОДЕСА ПРОТИ ЛГБТ!

Дата